reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 2 miesiące po CC, po 5 latach starań.

Lytomka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2020
Postów
1 315
Dzień dobry. Temat nie dotyczy mnie. Jest to historia mojej mamy, która zawsze mnie fascynowała. Ja sama nie posiadam dzieci i nigdy nie byłam w ciąży obecnie jestem w trakcie starań. Napiszcie proszę czy taka sytuacja jest w ogóle możliwa? Moi rodzice starali się o pierwsze dziecko (mnie) 5 lat. Mam zaszła w ciąże, która zakończona była przez CC. 2 miesiące po tym zaszła w drugą ciążę (z moim bratem) między nami jest 11 m-cy różnicy. Najbardziej w tym wszystkim fascynuje mnie taka szybka ciążą po poprzedniej, do tego fakt że było CC a wcześniej 5 lat starań. Dodam że brat urodził się siłami natury.
 
reklama
Dzień dobry. Temat nie dotyczy mnie. Jest to historia mojej mamy, która zawsze mnie fascynowała. Ja sama nie posiadam dzieci i nigdy nie byłam w ciąży obecnie jestem w trakcie starań. Napiszcie proszę czy taka sytuacja jest w ogóle możliwa? Moi rodzice starali się o pierwsze dziecko (mnie) 5 lat. Mam zaszła w ciąże, która zakończona była przez CC. 2 miesiące po tym zaszła w drugą ciążę (z moim bratem) między nami jest 11 m-cy różnicy. Najbardziej w tym wszystkim fascynuje mnie taka szybka ciążą po poprzedniej, do tego fakt że było CC a wcześniej 5 lat starań. Dodam że brat urodził się siłami natury.
To możliwe, organizm kobiety po ciąży jest super płodny więc łatwo zajść w ciążę, CC nie ma tu nic do rzeczy. Dobrze, że nic jej się nie stało, bo dwa miesiące to krótki okres na zregenerowanie się rany po CC.
 
Dzień dobry. Temat nie dotyczy mnie. Jest to historia mojej mamy, która zawsze mnie fascynowała. Ja sama nie posiadam dzieci i nigdy nie byłam w ciąży obecnie jestem w trakcie starań. Napiszcie proszę czy taka sytuacja jest w ogóle możliwa? Moi rodzice starali się o pierwsze dziecko (mnie) 5 lat. Mam zaszła w ciąże, która zakończona była przez CC. 2 miesiące po tym zaszła w drugą ciążę (z moim bratem) między nami jest 11 m-cy różnicy. Najbardziej w tym wszystkim fascynuje mnie taka szybka ciążą po poprzedniej, do tego fakt że było CC a wcześniej 5 lat starań. Dodam że brat urodził się siłami natury.

Tak szybka ciąża jest jak najbardziej możliwa - chodziłam do jednej klasy z rodzeństwem, ona była ze stycznia, on z grudnia, wszyscy nauczyciele początkowo myśleli, że to bliźniaki :)
Cudem natomiast jest, że nic się Mamie nie stało, obecnie lekarze zalecają odstęp między pierwszą ciążą rozwiązaną przez CC, a kolejną.
 
Oczywiście, ze jest to możliwe.
Ja się starałam siedem lat. Zaszłam w ciąże która została zakończona cc. A w następnej ciazy byłam już sześć miesięcy później. Tak wiec dwa miesiące jest jak najbardziej możliwe.
 
Do góry