reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 3 tygodnie po poronieniu wywołanym

Dołączył(a)
11 Marzec 2021
Postów
3
Ponad 3 tyg temu dowiedziałam się że ciąża nie rozwija się, pusty pęcherzyk.
W szpitalu miałam wywoływane poronienie, jednak do końca się nie wyczyściłem, i było równiez łyżeczkowanie.
Byłam po 2 tyg od zabiegu na kontroli u ginekologa, mówił że wszystko ok, że niedługo powinnam dostać okres..
Minął tydzień i nadal nic...
Boje się że jestem w ciąży, gdzie lekarz kazał mi odczekać jeden okres ze staraniem...
Dzisiaj okropnie zaczął boleć mi brzuch na dole. Ból jest momentami nie do zniesienia.
 
reklama
A który to tydzień ciąży był, pamietam ze nie czułam się tak Zle, ale w kolejnym miesiącu, druga miesiączka była bardzo bolesna i obfita I szło dużo skrzepów jak by macica się dalej oczyszczała pobolewalo mnie, często zmieniałam podpaski
 
Jeśli ból jest nie do zniesienia i nospa nie pomaga to ja bym się wybrała na ip albo przynajmniej skontaktowała z ginem. A beta Ci już spadła po poronieniu? Może zrób test na wszelki wypadek...
 
Ja tez po zabiegu tak mialam ,myślę że @ sie zbliża, a te pierwsze po poronieniu mogą być inne ,niż te przed
 
reklama
Jeśli ból Cię niepokoi, to oznacz betę i sprawdź, czy spada.
A czemu podejrzewasz, że możesz być w ciąży?
Współżyłaś przez te 3 tygodnie od poronienia?
 
Do góry