reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35+

Kurcze u mnie po tabletkach jakaś paranoja ciśnienie pierwsze 140 drugie 64 z reguły i arytmię mi ciśnieniomierz pokazuje co jakiś czas.... generalnie nie czuje się źle, ale moje dziecko jest ułożone miednicowo i kopie mnie na samym dole brzucha w pęcherz właściwie a to już 28 tydzień i zastanawiam się czy on ma jeszcze miejsce do zmiany pozycji.
 
reklama
Witam wszystkich też jestem w gronie 35+ To moja druga ciąża mam 38 lat i również zdiagnozowaną cukrzycę od 14 tygodnia ponadto jestem na insulinę bo niestety dietą nie mogłam uregulować cukrów porannych. Ciąża od początku zagrożona bo plamilam I byłam na duphastonie i luteinie które powoli odstawiam. Z ciśnieniem nie mam na chwilę obecną problemów
 
Witam wszystkich też jestem w gronie 35+ To moja druga ciąża mam 38 lat i również zdiagnozowaną cukrzycę od 14 tygodnia ponadto jestem na insulinę bo niestety dietą nie mogłam uregulować cukrów porannych. Ciąża od początku zagrożona bo plamilam I byłam na duphastonie i luteinie które powoli odstawiam. Z ciśnieniem nie mam na chwilę obecną problemów

Hejka.Duzo tej insuliny masz? Ja już 16 j a dalej cukier szaleje
 
Hejka.Duzo tej insuliny masz? Ja już 16 j a dalej cukier szaleje
U mnie dopiero 20 tydz więc biorę mało bo 5 jedn ale diabetolog mówiła że z czasem będziemy zwiększać dziś też miałam 90 na czczo więc jak utrzyma się tendencja wzrostowa to podnoszę sobie o 1 jednostkę
 
reklama
Kurcze u mnie po tabletkach jakaś paranoja ciśnienie pierwsze 140 drugie 64 z reguły i arytmię mi ciśnieniomierz pokazuje co jakiś czas.... generalnie nie czuje się źle, ale moje dziecko jest ułożone miednicowo i kopie mnie na samym dole brzucha w pęcherz właściwie a to już 28 tydzień i zastanawiam się czy on ma jeszcze miejsce do zmiany pozycji.
Rzeczywiscie 140 to chyba sporo a dolny wynik niski... a znaczek arytmii mi sie pojawia tez czasami przez te dodatkowe skurcze nadkomorowe mimo niskiego ciśnienia, wlasnie przez ten znaczek trafilam na sor i do kardiologa bo się go przestraszylam 🙈
 
Do góry