reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 4 miesiące po cesarskim cięciu

Miałam CC 12 lat po CC i niestety blizna nie wytrzymała. Dobrze, że byłam na planowym CC, to nas uratowali. Podobno źle zszyto po poprzednim CC.
Koleżanka ma dzieci z 14 miesięcy różnicy i urodziła naturalnie po CC. Wszystko było dobrze. :) Nie ma co patrzeć na innych, każdy inaczej to znosi.
Skoro dzidzia już w drodze, to nic, tylko się cieszyć. Oby zdrowe było. :) Powodzenia
 
reklama
Cześć,

Pierwsza ciąża po dłuższych staraniach i in vitro.

Poród w tym roku w styczniu przez cesarskie cięcie.

Teraz, znowu w ciąży, wpadka zupełna. Wiem, że szybko, wiem, że ryzyko.

Czy ktoś również miał podobną sytuację szybkiej ciąży kolejnej po cesarskim cięciu? Jak przebiegała ciąża? Czy wszystko dobrze się skończyło?
tak jak piszą dziewczyny, naprawdę nie ma co porównywać. Najważniejsza jest wewnętrzna kondycja blizny i ogólna organizmu. Trzymaj się! Niespodzianki się zdarzają :) Moja teściowa zaszła w ciażę 3 miesiące po porodzie, dzięki czemu mam swojego męża ;)
 
U mnie minął niedawno rok od drugiej CC. Ciąża przebiegała idealnie, drugie cc bo sama miałam nadzieję, że tak zdecyduje lekarz i alleluja. Nie chciałam rodzić sn bo cesarke już znam. Po pół roku gin kazał mi tylko przez rok po cc nie zachodzić. Czyli teoretycznie gdybym na dzień dzisiejszy była gotowa to bym mogła się starać. :D Haha... ale dziękuję bardzo mam roczniaka i prawie 3 latke XD Chcę pożyć. Liczę na kolejną ciążę za rok - 2 lata. Teraz mam wakacje :D
 
Do góry