reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 5/6 tydzień brak zarodka

Martek299

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2019
Postów
26
Cześć dziewczyny, pisze bo nie wytrzymam nerwowo do poniedziałku. Już Wam mówię o co chodzi. Pierwsza ciąże poroniłam w 12tc w grudniu, po pół roku udało się zajść w druga ciąże. Ostatni okres 27 maj 1 czerwiec. Byłam u ginekologa kazał przyjść na usg za 10- 14 dni bo wcześniej jak powiedział nie ma sensu. 4 dni temu byłam w szpitalu gdyż miałam ból brzucha ale nie jakiś mocny tylko Że promieniował do uda, wiec się zaniepokoiłam. W szpitalu dowiedziałam się ze mam płyn w brzuchu(pęknięta torbiel?) i on może drażnić, dlatego te bóle. Wszystko także ze jest w macicy pęcherzyk ciążowy jak dr stwierdziła dosyć duży 12/6mm i widoczne ciałko żółte lecz bez zarodka zleciała betę hcg wyszła 16 tys i powiedziała ze to bardzo duża ale nie podejrzewa ciąży pozamacicznej bo w jajnikach ładnie. Mówiła ze spotkała takie przypadki ze było beta hcg powyżej 17 tys i brak zarodka a potem było wszystko ok. Martwi mnie jednak ze z okresu wychodzi no w tym momencie skończone 5 tyg a beta wychodzi na 6/7 tydzień ??? Dziewczyny ratujcie bo zwariuje. Dodam ze czuje się dobrze. Piersi bolą i czasami podbrzusze, nie plamie. Biorę duphaston 3x1
 
reklama
Rozwiązanie
Tak...caly czas mnie mdli..rano..w nocy....ehhhh....zero sił...mma nadzieje ze sie to skonczy nie dlugo...bo juz mnie szlag trafia;\ takie uroki...a smarujesz brzuszek kremami?
Przykro mi ze sie meczysz ale mdlosci to tez znak ze ciaza sie dobrze rozwija. Wiem jak ciezko przez to przebrnac. Probowalam oliwka ale nie pomag. I w nocy wstaje oddawac mocz bo parcie powoduje wrecz bol i ciezki dol brzucha. Mi bylo w pierwszym trymestrze mdlo glownie wieczorem, a teraz znowu troche mdlosci wrocily. I my jestesmy niby slaba plec ? ;)
Na wczesnym etapie czasem ciężko jest wyłapać serduszko , to też zależy od sprzętu ,więc liczę na to że się sprzęt za słaby i nie wyłapał ,a jutro będzie bić serducho jak dzwon
 
reklama
Na usg urosło ciałko żółte Pani doktor mówi ze zarodek może się chować za tym albo być do niego przyklejone trzeba powtórzyć usg za 10/15 dni. Dzisiaj robiłam beta hcg 66673 ale to co robiłam w szpitalu to było robione hcg a doktor mówi ze to są inne wartości.
 
Według ich norm to jest w normie kalkulatory obliczają ze przyrost bety jest w normie.Rozmawialam przed chwila z Panią doktor i powiedziała ze liczyła ze będzie mniejsza ta beta ale może tez tak być ze była ciąża bliźniacza stad ta duża beta i jedno się wchłonęło to są te pozytywy a negatywy to wiadomo jak może być . Tyle Żr powiedziała ze w ostatnim czasie same takie wysokie bety się do niej zgłaszaj i wszystko jest ok. A u Ciebie jak ? Czemu przyjmujesz Acard ? Tez coś się działo u Ciebie wcześniej ? Pozdrawiam
 
Tu załączam zdjęcie
 

Załączniki

  • DDBCAB8F-8CA6-42C3-9E2A-9A7413A0CA35.jpeg
    DDBCAB8F-8CA6-42C3-9E2A-9A7413A0CA35.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 446
reklama
Do góry