reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążą 5 miesięcy po porodzie

G

guest-1672563274

Gość
Witam serdecznie,
Ponad 5 miesięcy urodziłam drugie Dzieciątko. 29 Października miałam ala pierwszą miesiączkę około 5 dni. Do tej pory nie dostałam ponownie okresu, lecz pod koniec Listopada bolały mnie jajniki i miałam strasznie powiększone libido, więc uznałam, że mogą to być dni płodne. Z Mężem bardzo chcemy kolejne Dziecko i to są nasze pierwsze starania po porodzie. Od pierwszego współżycia minęło tydzień i bolą mnie jajniki, ogółem brzuch. Za tydzień będę obić pierwszy test, bo szybciej nie warto. Jestem ciekawa czy u Was też się tak zdążyło, że zaszłyście w kolejną ciążę bez pierwszego "normalnego okresu. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam gorąco! 🤗😊🌹
 
reklama
Moja kuzynka miala różnicę wieku miedzy dziecmi 14 miesiecy i mowi, ze to byl hardkor, ale jak widac wykonalne.
Od strony meza, zona jakiegos jego kuzyna, zaszla w ciaze 2 msc po swojej 3 cc. 4 cc skonczyla sie dobrze. Wszystko jest mozliwe, ale test pokaze.
 
Ja zaszłam w trzecią ciążę sześć miesięcy po 2 porodzie. Nie było takiej tragedii. Czasem było cieżko ale ogólnie uważam, że ta różnica wieku (u nas 15 miesięcy) jest super! Różnica miedzy pierwszym dzieckiem, a drugim to 3,5 roku i to moim zdaniem już jest sporo. Córka jest już bardziej zazdrosna o syna i młodszą córkę no i wiadomo zainteresowania też sie bardzo różnią.
 
Dziękuję bardzo. Moja Córcia w Lutym kończy 2 latka, a Synek w Nowy Rok pół roku, więc wiem coś o Dzieciach mając 1,5 roku różnicy. A z trzecim maleństwem nie boję się być. My z Mężem chcemy mieć pięcioro Dzieci i oczywiście tyle ile Pan Bóg da!❤️🥰
 
To elegancko. Od trzech dni w nocy i rano mnie mdli, a dziś nawet miałam zgagę "pierwszy raz w życiu". Przy pierwszej i drugiej ciąży czułam, że jestem w ciąży. A więc i w trzeciej raczej też się nie pomylę. Pozdrawiam wszystkie Mamy i jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi😊😚❤️🌹.
 
Zeby byl okres, najpierw musi byc owulacja, wiec jak najbardziej da die zajdc w ciaze bez pierwszego normalnego okresu 😁

Bez pierwszego okresu po porodzie oczywiście da się zajść w ciążę ale nie musi być owulacji żeby pojawił się okres. Mam cykle bezowulacyjne, okres dostaje i nie jestem jedyna 😌
 
Ja zaszlam w ciążę z drugim dzieckiem 5 miesiecy po porodzie, ale mialam wczesniej 3 miesiaczki. ( Byla to u mnie ogolnie 3 ciaza) Po urodzeniu synka udało się zajdc w ciążę dopiero 13 miesiecy po porodzie. I wydaje mi się, ze trafilam na pierwszą owulacje a wzesnej mialam dwie miesiaczki w tym byc moze jeden biochem alr pewnosci nie mam bo bety nie badalam. Oczywiście ze jest mozliwe, żeby zajsc w ciaze bez pierwszego okresu po porodzie. Jak urodze Maleńką corka bedzie miala 3 lata rowno a synkowi bedzie brakowac do 2 lat dwoch miesiecy, także tez bedzie wesolo. Tez bym chciala gromade dzieci, ale z racji tego, se bardzo dlugo nie udalo mi sie ich miec pewnie na trojce sie skończy 😔
 
Witam serdecznie,
Ponad 5 miesięcy urodziłam drugie Dzieciątko. 29 Października miałam ala pierwszą miesiączkę około 5 dni. Do tej pory nie dostałam ponownie okresu, lecz pod koniec Listopada bolały mnie jajniki i miałam strasznie powiększone libido, więc uznałam, że mogą to być dni płodne. Z Mężem bardzo chcemy kolejne Dziecko i to są nasze pierwsze starania po porodzie. Od pierwszego współżycia minęło tydzień i bolą mnie jajniki, ogółem brzuch. Za tydzień będę obić pierwszy test, bo szybciej nie warto. Jestem ciekawa czy u Was też się tak zdążyło, że zaszłyście w kolejną ciążę bez pierwszego "normalnego okresu. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam gorąco! 🤗😊🌹
Ja mam kuzynki dwie nie są bliźniaczkami ale są urodzone w tym samym roku jedna w lutym druga w grudniu wiec wszystko jest możliwe 😜😜
 
reklama
Witam serdecznie,
Ponad 5 miesięcy urodziłam drugie Dzieciątko. 29 Października miałam ala pierwszą miesiączkę około 5 dni. Do tej pory nie dostałam ponownie okresu, lecz pod koniec Listopada bolały mnie jajniki i miałam strasznie powiększone libido, więc uznałam, że mogą to być dni płodne. Z Mężem bardzo chcemy kolejne Dziecko i to są nasze pierwsze starania po porodzie. Od pierwszego współżycia minęło tydzień i bolą mnie jajniki, ogółem brzuch. Za tydzień będę obić pierwszy test, bo szybciej nie warto. Jestem ciekawa czy u Was też się tak zdążyło, że zaszłyście w kolejną ciążę bez pierwszego "normalnego okresu. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam gorąco! 🤗😊🌹
Podziwiam Cię. Ja mam jedno dziecko, dokładnie w wieku Twojego najstarszego ;) z jednym czasem nie ogarniam życia, a co dopiero z dwójką, z trójka to już dla mnie mission impossible :) w ogóle podziwiam kobiety, które radzą sobie z więcej niż jednym dzieckiem, są dla mnie zjawiskiem nadprzyrodzonym. Albo to ze mną jest coś nie tak :(
A i przepraszam, że trochę nie na temat.
 
Do góry