reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża 5 tydz. znikające objawy, a bthcg

Dzisiaj zrobiłam bthcg wynik 2952, w porównaniu do piątkowego 840 to jest progres... Ale zrobiłam też tak z czystej ciekawości poziom progesteronu i tu niestety wynik 10,2... czy przy tym jak lykam duphaston to wynik nie jest za niski ? Zmartwilam się trochę i umówiłam się na czwartek do innej Pani ginekolog. Pokaże wyniki zrobi usg i zobaczymy co powie czy będzie coś widać czy jednak nic ...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Byłam u innej ginwkolog która widziała cialko zolte i kazała nie tracić nadziei. Przedwczoraj na wizycie u ginekologa pokazał się zarodek i jak powiedziała ginekolog widać już serduszko. Ja początkowo na ekranie nie widzialam nic dopiero na wydruku. Mała fasolka ma 2.7 mm ❤❤❤❤ jest to dopiero początek 6 tyg. Więc ciąża faktycznie była młodsza niż myślałam. jednak zanik bolesnych piersi o niczym nie świadczyl teraz też nie bolą za to mam mdłości i wymioty przynajmniej raz na dzień, totalny brak przez to apetytu (co jest do mnie niepodobne). Także jak widać nie ma co się stresować zanikiem objawow i tego że na tak wczesnym etapie na ust nic nie widać... czasem jednak cuda się zdarzają 🙉🙊🙈 nie chce zapeszac bo wszystko się może jeszcze wydarzyc to dopiero początek i też teraz się bardzo boję... Ale i tak nie mogę powstrzymać radości 😇🥰🥰🥰
 
Cześć dziewczyny. Byłam u innej ginwkolog która widziała cialko zolte i kazała nie tracić nadziei. Przedwczoraj na wizycie u ginekologa pokazał się zarodek i jak powiedziała ginekolog widać już serduszko. Ja początkowo na ekranie nie widzialam nic dopiero na wydruku. Mała fasolka ma 2.7 mm ❤❤❤❤ jest to dopiero początek 6 tyg. Więc ciąża faktycznie była młodsza niż myślałam. jednak zanik bolesnych piersi o niczym nie świadczyl teraz też nie bolą za to mam mdłości i wymioty przynajmniej raz na dzień, totalny brak przez to apetytu (co jest do mnie niepodobne). Także jak widać nie ma co się stresować zanikiem objawow i tego że na tak wczesnym etapie na ust nic nie widać... czasem jednak cuda się zdarzają 🙉🙊🙈 nie chce zapeszac bo wszystko się może jeszcze wydarzyc to dopiero początek i też teraz się bardzo boję... Ale i tak nie mogę powstrzymać radości 😇🥰🥰🥰
Właśnie przeczytałam ten wątek i od razu pomyślałam, że powinnaś zmienić lekarza. Co to za lekarz skoro pacjent musi sobie we własnym zakresie przez koleżankę załatwiać leki. Ale w dalszej cz3ści przeczytałam że poszłaś do innego lekarza. Bardzo dobrze. Cieszę się także że wszystko się dobrze skończyło 😍
 
Cześć dziewczyny. Byłam u innej ginwkolog która widziała cialko zolte i kazała nie tracić nadziei. Przedwczoraj na wizycie u ginekologa pokazał się zarodek i jak powiedziała ginekolog widać już serduszko. Ja początkowo na ekranie nie widzialam nic dopiero na wydruku. Mała fasolka ma 2.7 mm ❤❤❤❤ jest to dopiero początek 6 tyg. Więc ciąża faktycznie była młodsza niż myślałam. jednak zanik bolesnych piersi o niczym nie świadczyl teraz też nie bolą za to mam mdłości i wymioty przynajmniej raz na dzień, totalny brak przez to apetytu (co jest do mnie niepodobne). Także jak widać nie ma co się stresować zanikiem objawow i tego że na tak wczesnym etapie na ust nic nie widać... czasem jednak cuda się zdarzają 🙉🙊🙈 nie chce zapeszac bo wszystko się może jeszcze wydarzyc to dopiero początek i też teraz się bardzo boję... Ale i tak nie mogę powstrzymać radości 😇🥰🥰🥰
Ale cudownie! Ohh chetnie bym zadzwoniła do tamtej lekarki 😬😬 A jak teraz u Ciebie?
 
Ale cudownie! Ohh chetnie bym zadzwoniła do tamtej lekarki 😬😬 A jak teraz u Ciebie?
U mnie odpukac wszystko ok. Kończę właśnie 8 tydz. Ciąży. Mdłości i wymioty cały czas na tapecie ale na usg widać małego potworka z zarysem człowieczka z bijacym serduchem 🥰🥰🥰🥰 cieszę się że zmieniłam lekarza prowadzącego, obecnie jestem bardzo zadowolona czasem tak trzeba dla naszego dobra... Nie zapomnę tamtego czasu niepokoju cały czas gdzieś siedzi Ale już mniej ;)
 
Cześć [emoji846] właśnie przeczytałam twój wątek [emoji846] byłam po ciąży biochemicznej a potem miałam być w ciąży pozamacicznej. W tym momencie moja ciąża pozamaciczna śpi na mnie i niedługo skończy 3 miesiące [emoji846] czasami warto zasięgnąć drugiej opinii. Ja tak uratowałam swojego bobasa. Nie zgodziłam się na zabieg bez opinii drugiego lekarza.
Pozdrawiam
A lekarce wystawiłabym opinie.
U mnie odpukac wszystko ok. Kończę właśnie 8 tydz. Ciąży. Mdłości i wymioty cały czas na tapecie ale na usg widać małego potworka z zarysem człowieczka z bijacym serduchem [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] cieszę się że zmieniłam lekarza prowadzącego, obecnie jestem bardzo zadowolona czasem tak trzeba dla naszego dobra... Nie zapomnę tamtego czasu niepokoju cały czas gdzieś siedzi Ale już mniej ;)
 
reklama
Przeczytałam Twoją historię i super, że wszystko jest w porządku. Przykre, że lekarze tak olewająco podchodzą do takich spraw. Niepotrzebnie tylko Ciebie stresowała! Najważniejsze, że jesteś teraz pod dobrą opieką i już za parę miesięcy będziesz tulić maleństwo!!!
U mnie odpukac wszystko ok. Kończę właśnie 8 tydz. Ciąży. Mdłości i wymioty cały czas na tapecie ale na usg widać małego potworka z zarysem człowieczka z bijacym serduchem [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] cieszę się że zmieniłam lekarza prowadzącego, obecnie jestem bardzo zadowolona czasem tak trzeba dla naszego dobra... Nie zapomnę tamtego czasu niepokoju cały czas gdzieś siedzi Ale już mniej ;)
 
Do góry