reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6/7 TC brak zarodka

Ja mimo wszystko chciałabym to przejść sama, a po łyżeczkowaniu wiem, że można starać się dopiero po ok 3 miesiącach, a jednak bez zabiegu już po 1 cyklu mogłabym zacząć, tak przynajmniej lekarz mówił w czwartek na wizycie.
Ja miałam łyżeczkowanie 17 marca i lekarka powiedziała, że po pierwszej miesiączce można się strać. Ja się na pewno skonsultuję z innym lekarzem, chociaż wydaje mi się, że każdy mówi co innego.
 
reklama
Ja mimo wszystko chciałabym to przejść sama, a po łyżeczkowaniu wiem, że można starać się dopiero po ok 3 miesiącach, a jednak bez zabiegu już po 1 cyklu mogłabym zacząć, tak przynajmniej lekarz mówił w czwartek na wizycie.
Ja miałam skierowanie na zabieg. Poprosiłam w szpitalu o tabletki, bo chciałam spróbować oczyścić się sama. Niestety poronienie było niekompletne i zabieg i tak był konieczny. Nie mam traumy. Oby ten temat Cię nie dotyczył🤞
 
Witam, dziś byłam na wizycie (2 już) u ginekologa. Pęcherzyk ciążowy ma już 2 cm, a nie ma zarodka, w zeszłym tygodniu pojawiła się obręcz pęcherzyka żółtkowego, dziś pęcherzyk ciążowy ma już 2 cm ale zarodka brak,nie ma już nawet pęcherzyka żółtkowego. We wtorek mam mieć kolejna wizytę, jestem załamana. Miesiączkę miałam 6 lutego, a owulacje 21 lutego, czy mogę mieć jeszcze nadzieję? Bo lekarz powiedział że jest 1 procent szans..
Ze spokojem poczekaj, miałam bardzo podobnie. Tyle że ja ostatnią miesiączkę miałam 3.02 ale q zeszłym roku, 1 kwietnia lekarz baran zrobił USG przez brzuch gdzie to był 8 tc więc miałam doła nieziemskiego bk powiedział że do usunięcia. Za 2 dni poszłam do innego lekarza i zdrowa ciąża. Dzisiaj mam 5 miesięcznego synka więc spokojnie czekaj, bierz witaminy ciążowe i nie nakręcaj się że będzie źle.
 
Ze spokojem poczekaj, miałam bardzo podobnie. Tyle że ja ostatnią miesiączkę miałam 3.02 ale q zeszłym roku, 1 kwietnia lekarz baran zrobił USG przez brzuch gdzie to był 8 tc więc miałam doła nieziemskiego bk powiedział że do usunięcia. Za 2 dni poszłam do innego lekarza i zdrowa ciąża. Dzisiaj mam 5 miesięcznego synka więc spokojnie czekaj, bierz witaminy ciążowe i nie nakręcaj się że będzie źle.
Za 2 godziny wizyta, siedzę w domu jak na szpilkach. Nawet nie wiesz jak bym chciała żeby skończyło się tak jak u Ciebie.
 
@karolina95x No to mocno trzymam kciuki!! Pamiętaj - jak masz wątpliwości, to nie zgadzaj się od razu na wywoływanie poronienia - tylko skonsultuj jeszcze z innym lekarzem. Puste jajo i tak powinien potwierdzić dodatkowo drugi lekarz (przynajmniej u mnie tak było). I mam nadzieję, że wrócisz z pozytywnym informacjami. Że tylko ciąża jest młodsza - i że widać zarodek z serduszkiem. Czego Ci bardzo życzę!
 
Za 2 godziny wizyta, siedzę w domu jak na szpilkach. Nawet nie wiesz jak bym chciała żeby skończyło się tak jak u Ciebie.
@karolina95x No to mocno trzymam kciuki!! Pamiętaj - jak masz wątpliwości, to nie zgadzaj się od razu na wywoływanie poronienia - tylko skonsultuj jeszcze z innym lekarzem. Puste jajo i tak powinien potwierdzić dodatkowo drugi lekarz (przynajmniej u mnie tak było). I mam nadzieję, że wrócisz z pozytywnym informacjami. Że tylko ciąża jest młodsza - i że widać zarodek z serduszkiem. Czego Ci bardzo życzę!
Dokładnie jakby nic nie było jednak idź di drugiego lekarza na konsultacje lepiej zapłacić niż przeżywać większy stres. Powodzenia daj znać potem jak tam
 
Przeczytałam Twoj wątek i mocno trzymam kciuki. Miałam pusty pęcherzyk ponad rok temu, teraz jestem w 27 tygodniu ciąży. Wtedy bete miałam na poziomie 1500 także dużo nizsza. Daj znać po wizycie [emoji11]
Za 2 godziny wizyta, siedzę w domu jak na szpilkach. Nawet nie wiesz jak bym chciała żeby skończyło się tak jak u Ciebie.
 
@karolina95x No to mocno trzymam kciuki!! Pamiętaj - jak masz wątpliwości, to nie zgadzaj się od razu na wywoływanie poronienia - tylko skonsultuj jeszcze z innym lekarzem. Puste jajo i tak powinien potwierdzić dodatkowo drugi lekarz (przynajmniej u mnie tak było). I mam nadzieję, że wrócisz z pozytywnym informacjami. Że tylko ciąża jest młodsza - i że widać zarodek z serduszkiem. Czego Ci bardzo życzę!
Jak najbardziej potwierdzę jeszcze u innego lekarza, czekam cały czas na wizytę, bo niestety opóźnienie. Już nawet nie wiem czy wymiotować chce mi się teraz ze stresu, czy przez mdłości ciążowe. W życiu tyle stresu nie miałam przez 5 dni. 🙄
 
reklama
@karolina95x Doskonale rozumiem co czujesz... Niestety musisz się przygotować na to, że bez względu jak będzie, to teraz każdą wizytę będziesz przeżywać. Mi gin na wizytach w ciąży robił najpierw USG, a potem dopiero zbierał wywiad, bo dopóki nie zobaczyłam, że jest ok, to ciężko mi było choć słowo wydusić z siebie.
A i tak spokój nigdy nie trwał zbyt długo, bo zaraz po wyjściu z gabinetu znów czarne myśli nachodziły 🤷‍♀️
 
Do góry