reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 miesiecy po cc

Ani91867

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Listopad 2021
Postów
2 313
Cześć dziewczyny. Niedawno okazało się że jestem w ciąży. Prawie 7 miesięcy temu urodziłam córkę przez cc. Moje pytanko brzmi czy byłyście w podobnej sytuacji ? Jeśli tak to jak przetrwałyście ciążę z takim maluchem na pokładzie
 
reklama
Nie miałam takiej sytuacji, ale z tego, co czytałam, to trzeba podejść do ginekologa, aby sprawdzić jak tam wygląda rana po cc.
Moja znajoma urodziła syna (cc) w kwietniu, w następnym roku syna w listopadzie, czyli podobna róznica jaka byłaby u CIebie. Udało Jej się donosić, ale było ciężko. Musiała dużo odpoczywać, bo miała krwiaka, ale przy maluszku to dość ciężko. Wszytskie zabawy na podłodze itd.
 
Nie miałam takiej sytuacji, ale z tego, co czytałam, to trzeba podejść do ginekologa, aby sprawdzić jak tam wygląda rana po cc.
Moja znajoma urodziła syna (cc) w kwietniu, w następnym roku syna w listopadzie, czyli podobna róznica jaka byłaby u CIebie. Udało Jej się donosić, ale było ciężko. Musiała dużo odpoczywać, bo miała krwiaka, ale przy maluszku to dość ciężko. Wszytskie zabawy na podłodze itd.
Idę w czwartek do lekarza. Nie ukrywam że trochę się martwię
 
@Ani91867 U mnie odstęp był nieco większy - ale jak po połogu po cc poszłam na kontrolę, to lekarz mówił, że jak chcę, to mogę zachodzić w kolejną ciążę. Także chyba nie jest tak strasznie jakby mogło się wydawać ;-) Mówił, że problem byłby gdyby cc było interwencyjne z pionowym cięciem.
 
Do góry