reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tydzień 6 dzień badanie Usg

alunia87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Luty 2017
Postów
2 482
Czy był ktoś w takiej sytuacji ,że pod koniec 6 tygodnia był pecherzyk i cialko zolte i później dopiero pojawił się zarodek i serduszko?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy był ktoś w takiej sytuacji ,że pod koniec 6 tygodnia był pecherzyk i cialko zolte i później dopiero pojawił się zarodek i serduszko?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam koło 5-6 tygodnia i widać było tylko pęcherzyki i płyn owodniowy. Dopiero w 8 tygodniu zobaczyłam zarodek i serduszko. Niczym się nie przejmuj. Na następnej wizycie napewno zobaczysz zarodek i serduszko:)
 
U mnie w 6 od okresu było czarno :)
Plakalam balam sie ze nic z tego nie będzie co sie okazalo owu wystapila w dniu okresu i to byl 4 tydzien bo mialam przed ciąża cykle nieregularne:)
I ciaza 2 tyg mlodsza
A nawet jak masz regularne to tak moze byc ze serduszko bedzie pozniej:)
Zrób bete i potwórz:)
 
Najważniejsze to być dobrej myśli i zaufać lekarzowi. Szwagierka też panikowala bo za szybko poszła do ginekologa który wręcz powiedział że żadnej ciąży nie ma. Za dwa tygodnie był już piękny zarodek. Porostu cierpliwie poczekaj do następnej wizyty, a w tym czasie dbaj o siebie, zdrowo się odzywaj, pamiętaj o pozytywnym nastawieniu. Zobaczysz, że będzie dobrze.
 
Doradzałabym zrobić dwukrotnie beta hcg w laboratorium z krwi w odstępie 48 godz będziesz wiedzieć czy ciąża rozwija się prawidłowo bo tak jak dziewczyny Ci piszą bywa że zarodek pojawia się troszkę później a może jak byś poszła jutro to by już był dobrym znakiem jest obecność ciałka żółtego więc powinien lada moment pokazać się zarodek
Zarodek pojawia się przy beta hcg powyżej 6000
Trzymam kciuki żebyś już niedługo zobaczyła swoją kropeczke
 
Ja tez tak miałam... w pon nie było widać zarodka w środę był i to z serduszkiem :) w 7 tygodniu :) teraz jestem w 28 tygodniu i córka kopie jak szalona :)
 
Ja tez tak miałam... w pon nie było widać zarodka w środę był i to z serduszkiem :) w 7 tygodniu :) teraz jestem w 28 tygodniu i córka kopie jak szalona :)
A objawy ciąży od początku miałaś,bo ja nie mam ich za wiele.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja objawy ciąży miałam bardzo widoczne od dnia planowanej miesiączki. U mnie 5 tydz 6 dzień był zarodek tylko nie biło jeszcze serduszko. Bardzo się bałam jak nigdy wcześniej codziennie się modliłam omija kruszyne. Dwa tygodnie później 7 tydz i 6 dzień serce biło jak szalone. Podobno serce ma czas się pojawić do początku 9 tygodnia dopiero później trzeba się martwić. Starałam sie nie denerwować bo to mogłoby tylko zaszkodzić mojej córci. Wszystko skończyło się dobrze tobie też życzę takiego zakończenia.
 
reklama
A objawy ciąży od początku miałaś,bo ja nie mam ich za wiele.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam senność i trochę ból piersi ale to nie było jakieś szaleństwo objawowe. Poza tym mój gin powiedział, ze to ze, nie widać zarodka to nie znacZy ze go nie ma.. po prostu nie widać i trzeba poczekać. Jeśli beta hcg rośnie to powinno być Ok. U mnie nie było nic widać przy 13000...
Spokoju Ci życzę i dobrych wiadomości! Daj znać!
 
Do góry