reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

Wybacz, że wtrącę się po czasie... Piszesz o plamieniach... To może być po clexane. Jestem teraz w bardzo podobnej sytuacji do Ciebie- łyżeczkowanie 17.02, a teraz 5t4d. Leki dostałam profilaktycznie i też zdarza mi się takie mikroplamenie. Pytałam wczoraj lekarza o to i potwierdził, że zastrzyki mogą tak działać. Dodatkowo biorę dowcipną luteine, więc jedno z drugim się zebrało (luteina może podrażnić śluzówkę).
Po drugim zastrzyku zauważyłam i też się przeraziłam... Ale wg usg jest wszystko tak jak powinno być 😊
Plamienie pojawiło się dzień przed 1 dawką Clexane, a potem się nie nasiliło wiec w ogóle tego nie wiąże z tym.
Dzidzia zdrowa, a lekarz skomentował - ktoś tam mieszka, to trochę może być plamienia 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Plamienie pojawiło się dzień przed 1 dawką Clexane, a potem się nie nasiliło wiec w ogóle tego nie wiąże z tym.
Dzidzia zdrowa, a lekarz skomentował - ktoś tam mieszka, to trochę może być plamienia 🤷‍♀️🤷‍♀️
A to widzisz.. Chciałam trochę "na siłę" może Cię uspokoić 😅
Dobrze, że maluch zdrowo się trzyma, oby tak dalej.
Powodzenia 😊
 
A to widzisz.. Chciałam trochę "na siłę" może Cię uspokoić 😅
Dobrze, że maluch zdrowo się trzyma, oby tak dalej.
Powodzenia 😊
Przeczytałam tonę artykułów, o zgrozo, naukowych i nie ma żadnych badań odpowiadających jednoznacznie czym są spowodowane 🤷‍♀️ Moim zdaniem nauka i sprzęt jest jeszcze za słaby, żeby zobaczyć rzeczywistą przyczynę, a może ich być od groma.
Bylam dzisiaj, widziałam malucha jestem spokojna ❤️ musi być dobrze 💪
 
Za 2 tyg. żeby potwierdzić ciąże? Trochę długo. Plamienie może być po wszystkim 🤷‍♀️🤷‍♀️ Może być niebezpieczne, ale może nie mieć w ogóle wpływu.
Takie są kolejki niestety. Umówiona jestem prywatnie. Dzwonilam zaraz jak zrobiłam test. Próbowałam nawet poz kolejką poprosić zeby mnie przyjęła ale kazała mi jechac na sor jak jest to duże krwawienie. No właśnie tylko to nie jest duże krwawienie, to bardziej śluz z różową krwią a czasem sama brązowa wydzielina. Moja mama jest położną załatwiła mi duphaston i luteinę ale boję się tak braćna własną ręke.. czy to jest bezpieczne?
 
Takie są kolejki niestety. Umówiona jestem prywatnie. Dzwonilam zaraz jak zrobiłam test. Próbowałam nawet poz kolejką poprosić zeby mnie przyjęła ale kazała mi jechac na sor jak jest to duże krwawienie. No właśnie tylko to nie jest duże krwawienie, to bardziej śluz z różową krwią a czasem sama brązowa wydzielina. Moja mama jest położną załatwiła mi duphaston i luteinę ale boję się tak braćna własną ręke.. czy to jest bezpieczne?
No nie wiem, wzięłam Duphaston po konsultacji z lekarzem, ale bez badania - 3x1 dziennie. Miałam takie same plamienia, a w sumie wciąż mam, bo wczoraj byłam na wizycie i od razu po lekarzu znowu się pojawiły. Moim zdaniem lekarz uszkadza przy badaniu nadżerkę i stąd u mnie plamienie, a ze teraz wszystko jest mocniej przekrwione to się ciągnie to kilka dni.
 
Oby było to tylko to:( ciężko jest mi się nie martwić. Z pierwszym dzieckiem te plamienia nie zdażały się aż tak często. Zwariuje do wizyty
Jeśli masz luteine i duphaston to możesz je wziąć. Zaszkodzić na pewno nie zaszkodzą, bo to hormon, który i tak jest w ciąży produkowany przez organizm. Jeśli nie pomoże to i szkody nie zrobi.
Ja bym mimo wszystko podjechała na IP... Powiedz, że coś tam Cię pobolewa, plamisz i w ogóle. Będziesz spokojniejsza na pewno
 
No nie wiem, wzięłam Duphaston po konsultacji z lekarzem, ale bez badania - 3x1 dziennie. Miałam takie same plamienia, a w sumie wciąż mam, bo wczoraj byłam na wizycie i od razu po lekarzu znowu się pojawiły. Moim zdaniem lekarz uszkadza przy badaniu nadżerkę i stąd u mnie plamienie, a ze teraz wszystko jest mocniej przekrwione to się ciągnie to kilka dni.
A w którym tygodniu ciąży jest pani?
 
reklama
Do góry