reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

Oby było to tylko to:( ciężko jest mi się nie martwić. Z pierwszym dzieckiem te plamienia nie zdażały się aż tak często. Zwariuje do wizyty
Spokojnie wiem co czujesz. Ja pierwszą miałam idealną wiec szokiem było kiedy poronilam w 9 t a trzecia ciąża z mega problemami. Warto jednak czytać co inni przeszli czasem to uspakaja. Wiem, że łatwo powiedzieć ale musisz przestać odliczać do wizyty i myślę pozytywnie. Daj znak jak będzie po
 
reklama
Spokojnie wiem co czujesz. Ja pierwszą miałam idealną wiec szokiem było kiedy poronilam w 9 t a trzecia ciąża z mega problemami. Warto jednak czytać co inni przeszli czasem to uspakaja. Wiem, że łatwo powiedzieć ale musisz przestać odliczać do wizyty i myślę pozytywnie. Daj znak jak będzie po
Dziękuję za wsparcie. Postaram się uspokoić:)
 
Ok dziekuje:)
Liczysz tygodnie od pierwszego dnia miesiączki. Ja miałam 19.03,jestem 5t5d,czyli u Ciebie jest 6t4d
Chyba poroniłam. Dostałam miesiączkę obfitą:( a jeszcze wczoraj robiłam test bo sie zmartwiłam tymi plamieniami. I piękne 2 kreski były. Poprzednio mialam puste jajo płodowe nie robiłam żadnych badań oprócz tsh bo na to się leczę. Jakie badania powinnam zrobić? Jakoś nie wierzę ze to znowu pech albo spóźniony okres.
 
Ok dziekuje:)

Chyba poroniłam. Dostałam miesiączkę obfitą:( a jeszcze wczoraj robiłam test bo sie zmartwiłam tymi plamieniami. I piękne 2 kreski były. Poprzednio mialam puste jajo płodowe nie robiłam żadnych badań oprócz tsh bo na to się leczę. Jakie badania powinnam zrobić? Jakoś nie wierzę ze to znowu pech albo spóźniony okres.
Leć na SOR albo gdziekolwiek. To, że jest obfite krwawienie nie oznacz końca, ale trzeba sprawdzić. Trzymam kciuki 🙌
 
Ok dziekuje:)

Chyba poroniłam. Dostałam miesiączkę obfitą:( a jeszcze wczoraj robiłam test bo sie zmartwiłam tymi plamieniami. I piękne 2 kreski były. Poprzednio mialam puste jajo płodowe nie robiłam żadnych badań oprócz tsh bo na to się leczę. Jakie badania powinnam zrobić? Jakoś nie wierzę ze to znowu pech albo spóźniony okres.
A jeśli faktycznie to poronienie, to polecam wizytę u immunologa i badania w kierunku trombofili. Po dwóch poronieniach lekarz powinien cię nakierować. To, że jedna ciąża była dobra nie wyklucza choroby.
 
Ok dziekuje:)

Chyba poroniłam. Dostałam miesiączkę obfitą:( a jeszcze wczoraj robiłam test bo sie zmartwiłam tymi plamieniami. I piękne 2 kreski były. Poprzednio mialam puste jajo płodowe nie robiłam żadnych badań oprócz tsh bo na to się leczę. Jakie badania powinnam zrobić? Jakoś nie wierzę ze to znowu pech albo spóźniony okres.
I jak to się rozwinęło u Ciebie?
 
reklama
I jak to się rozwinęło u Ciebie?
Niestety poroniłam to potwierdzone. Sama się podobno oczyszczę. Mialam iść 10 maja potwierdzić ciąże a teraz to bedzie tylko kontrola że wszystko się oczyściło samo:( wypisałam sobie liste badań które chce zrobić bo nie wierzę że to znowu przypadek, pech. Teraz mam trochę inne podejście bardziej pozytywne :) chce działać i poznać przyczynę żeby następnym razem sie udalo. Na szczęście problemów z zajściem nie mam. Tylko z utrzymaniem jak widać:/
 
Do góry