reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

Nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj, wyszedł negatywny, ale minęło 12 dni od stosunku, więc jeśli w między czasie nie dostanę okresu to powtórzę go za kilka dni, bo wiem, że wynik może być niewiarygodny, ale świadomość, że jeszcze nic nie wyszło może pozwoli mi choć troszkę się uspokoić.
A z waszego doświadczenia jak to jest z tymi testami? U mnie w ciąży, którą straciłam pierwszy też wyszedł negatywny, ale był robiony jeszcze wcześniej, potem zrobiłam 3 dni przed datą okresu i już była blada ale widoczna kreska. Czy u was testy robione wczesniej niż 14 dni po stosunku wykazywały już ciążę?
U mnie wyszedł pozytywny (bardzo blada kreska) w 30 dc (cykle mam 34 dni).
 
reklama
Nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj, wyszedł negatywny, ale minęło 12 dni od stosunku, więc jeśli w między czasie nie dostanę okresu to powtórzę go za kilka dni, bo wiem, że wynik może być niewiarygodny, ale świadomość, że jeszcze nic nie wyszło może pozwoli mi choć troszkę się uspokoić.
A z waszego doświadczenia jak to jest z tymi testami? U mnie w ciąży, którą straciłam pierwszy też wyszedł negatywny, ale był robiony jeszcze wcześniej, potem zrobiłam 3 dni przed datą okresu i już była blada ale widoczna kreska. Czy u was testy robione wczesniej niż 14 dni po stosunku wykazywały już ciążę?
Tak 2xpozytyw w 10dpo - obie ciążę stracone. Z córką w dniu @ był jeszcze negatyw a z synem w dniu @ blady 25 - wcześniej nie sprawdzałam.
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj, wyszedł negatywny, ale minęło 12 dni od stosunku, więc jeśli w między czasie nie dostanę okresu to powtórzę go za kilka dni, bo wiem, że wynik może być niewiarygodny, ale świadomość, że jeszcze nic nie wyszło może pozwoli mi choć troszkę się uspokoić.
A z waszego doświadczenia jak to jest z tymi testami? U mnie w ciąży, którą straciłam pierwszy też wyszedł negatywny, ale był robiony jeszcze wcześniej, potem zrobiłam 3 dni przed datą okresu i już była blada ale widoczna kreska. Czy u was testy robione wczesniej niż 14 dni po stosunku wykazywały już ciążę?
U mnie najwcześniej wychodził w 22-23 dniu cyklu. Cykle ok. 30 dni. Jednak sam test był meeeega blady - sama zobacz
 

Załączniki

  • 20210411_111812.jpg
    20210411_111812.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 106
Tak, tylko te testy ciemnieją i też pokazuje czy rośnie czy nie.
Zrobię betę! Jeśli to faktycznie maleństwo to będę światełkiem w tunelu dla wielu kobiet ❤️Poproszę o trzymaniu kciuków! ❤️❤️❤️
Moja kuzynka po poronieniu też tak zaszła w ciążę, dowiedziała się w 9tv, jak już biło serduszko a w pon ma mieć prenatalne... Też nie miała nawet okresu między poronieniem a tą ciążą
 
U mnie 30+4 i chłopak. Zdrowy i dość duży.
I tak jak Ty też jestem nadal na lekach 😊
Życzę nudnych przygotowań 😉
A możesz napisać jak duży ? U mnie 29 TC i mój synek waży 1900... Lekarz powiedział że to za dużo ale ze widocznie taki jest. Oczywiście ja już szukam dziury w całym i się martwię tym...
 
reklama
A możesz napisać jak duży ? U mnie 29 TC i mój synek waży 1900... Lekarz powiedział że to za dużo ale ze widocznie taki jest. Oczywiście ja już szukam dziury w całym i się martwię tym...
Oo, faktycznie duży... U mnie 1700 i to już sporo, więc nie dziwię się, że Twój lekarz zaskoczony.
Jeśli nie masz problemów zdrowotnych, to pewnie faktycznie po prostu duży synek;druga sprawa, że usg to tylko maszyna. Ma margines błędu i to spory, więc nie zamartwiaj się na zapas 😊
 
Do góry