reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

Dziwi mnie że gin straszy Cię nowotworem gdzie sytuacje że kobieta zachodzi w ciążę zaraz po poronieniu sa na porządku dziennym. Trzymam kciuki żeby przyrost był prawidłowy :) Wiesz czemu doszło do poprzedniego poronienia?
dokładnie, zero empatii i odrazu straszenie. Rozumiem, ze może chciał abyś była gotowa na wszystko ale wiadomo jak taka informacja na nas działa... Ja wierze w to, ze przyrost jest i dzidzia pięknie rośnie! Daj koniecznie nam tutaj znać, będziemy czekać razem z Tobą na wyniki ☺️🙂
 
reklama
dokładnie, zero empatii i odrazu straszenie. Rozumiem, ze może chciał abyś była gotowa na wszystko ale wiadomo jak taka informacja na nas działa... Ja wierze w to, ze przyrost jest i dzidzia pięknie rośnie! Daj koniecznie nam tutaj znać, będziemy czekać razem z Tobą na wyniki ☺️🙂
To taki typ...dobry lekarz, ale kawał dziada 🤦‍♀️🤦‍♀️
po tych testach też wydaje mi się, ze przyrost jest 🙃🙃🙃
Mężowi to aż oczy się dzisiaj świecą 🙃😍
 
Ja po poronieniu nawet nie dostałam kolejnej @ a już była kolejna ciąża. Niestety u mnie źle to się skończyło ale wracając do meritum jak najbardziej jest możliwa u Ciebie ciąża. Trzymam kciuki ✊
 
Ja po poronieniu nawet nie dostałam kolejnej @ a już była kolejna ciąża. Niestety u mnie źle to się skończyło ale wracając do meritum jak najbardziej jest możliwa u Ciebie ciąża. Trzymam kciuki ✊
No właśnie ja też nie dostałam okresu 🤦‍♀️ Datę ostatniej miesiączki traktuję jako dzień poronienia.
 
Kurcze... powiem ci, ze jesli to ciaza to zajebiscie i moja ginekolog miala racje, ze po poronieniu latwiej zajsc. Ja ten cykl spisuje na straty a tez jestem po poronieniu, ciaza obumarla 8 tyd. A pytanie ci zadam, jesli moge- dlugo krwawiłas?
 
Lekarza, który straszy nowotworem, chyba od razu bym zmieniła...
W drugiej ciąży 9 miesięcy użerałam się z jednym burakiem i ile nerwów mi napsuł, to tylko ja wiem...

Testy rokują dobrze, ale i tak najlepiej zrobić betę, żeby się nie zamartwiać i wiedzieć dokładnie, na czym się stoi :)
 
Kurcze... powiem ci, ze jesli to ciaza to zajebiscie i moja ginekolog miala racje, ze po poronieniu latwiej zajsc. Ja ten cykl spisuje na straty a tez jestem po poronieniu, ciaza obumarla 8 tyd. A pytanie ci zadam, jesli moge- dlugo krwawiłas?
Około tygodnia, może półtora, najpierw mocno, a potem trochę plamiłam.
Też spisałam ten cykl ma straty, piłam sobie drinka w święta i wzięłam Ketanol na plecy 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Lekarza, który straszy nowotworem, chyba od razu bym zmieniła...
W drugiej ciąży 9 miesięcy użerałam się z jednym burakiem i ile nerwów mi napsuł, to tylko ja wiem...

Testy rokują dobrze, ale i tak najlepiej zrobić betę, żeby się nie zamartwiać i wiedzieć dokładnie, na czym się stoi :)
Tak nastraszył, że wczoraj do tyłu chodziłam...ale jak on wspomniał o ciąży to faktycznie jest szansa, bo widzi zazwyczaj wszystko w czarnych barwach.
 
Do góry