reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

reklama
I nie myślisz nad zmianą lekarza?
Przecież będąc w ciąży osiwiejesz, jak na każdej wizycie będzie Cię tylko straszył...
Sprawa jest dosyć skomplikowana, bo mąż się upiera przy tym lekarzu. Z jakiegoś powodu mu ufa, no i klapa. Chodziłam w pierwszej ciąży najpierw do tego czarnowidza, potem do innego, no i u tego innego stało co się stało, dlatego jakoś tak nie chciałabym tam wracać. Czarnowidz jest specyficzny, ale wiedzę ma bardzo dużą. Zadzwoniłam do niego, bo miałam numer, byłam w szoku po pozytywnym teście. Teraz mam wizytę w klinice ginekologicznej, zobaczymy jak tam będzie. Mąż jednak obstaje przy czarnowidzu 😅😅
 
Około tygodnia, może półtora, najpierw mocno, a potem trochę plamiłam.
Też spisałam ten cykl ma straty, piłam sobie drinka w święta i wzięłam Ketanol na plecy 🤦‍♀️🤦‍♀️
Tez bralam wczoraj ketonal. Ale nie martw sie tak szybko nie szkodzi to na płod, jesli to ciaza to juz nic nie bierz. Witaminki. I dbaj o siebie, daj xnac co i jak
 
Może mamy inne relacje? 🤔 Chodził zawsze ze mną, to też się interesował. Zobaczymy jak to wyjdzie, jeszcze nie zadecydowałam kogo wybiorę. W poniedziałek mam wizytę w tej klinice.
Mi tez partner doradzal, chocby dlatego, ze chodzil ze mna na wizty w czasie covid, znal kilka dobrych specjalistów poprzez pracę stad zalezalo mu abym chodzila do kogos kto podczas porodu również sie nami zajmie
 
Może mamy inne relacje? 🤔 Chodził zawsze ze mną, to też się interesował. Zobaczymy jak to wyjdzie, jeszcze nie zadecydowałam kogo wybiorę. W poniedziałek mam wizytę w tej klinice.

No ja też na każdą wizytę, na każde USG, w obu ciążach chodziłam z mężem, przy obu porodach był, ale mimo wszystko to MĘŻCZYZNA i nie ma pojęcia, jaki wpływ na kobietę w ciąży ma niekompetentny ginekolog (i mam tu na myśli niekompetencję emocjonalną - mój ginekolog też był świetnym fachowcem, ale takim chamem i burakiem, że płakałam przed każdą wizytą)... Ty się będziesz martwić i przejmować, a mąż nie będzie rozumiał, o co Ci chodzi, bo przecież to świetny lekarz i wie, co robi - a że nie wie, co mówić, to już nieważne i przesadzasz...
Na szczęście lekarza możesz zmienić w każdej chwili :)
 
Mi tez partner doradzal, chocby dlatego, ze chodzil ze mna na wizty w czasie covid, znal kilka dobrych specjalistów poprzez pracę stad zalezalo mu abym chodzila do kogos kto podczas porodu również sie nami zajmie
U nas to samo. Wspólnik męża miał podobną sytuacje do naszej i doradzał, a mąż przekazał mi i tak chodziliśmy :)
A Pana czarnowidza to moja pacjentka mi doradziła, patrząc na jej dwójkę zdrowych dzieci pobiegłam jak na skrzydłach 🤟
 
No ja też na każdą wizytę, na każde USG, w obu ciążach chodziłam z mężem, przy obu porodach był, ale mimo wszystko to MĘŻCZYZNA i nie ma pojęcia, jaki wpływ na kobietę w ciąży ma niekompetentny ginekolog (i mam tu na myśli niekompetencję emocjonalną - mój ginekolog też był świetnym fachowcem, ale takim chamem i burakiem, że płakałam przed każdą wizytą)... Ty się będziesz martwić i przejmować, a mąż nie będzie rozumiał, o co Ci chodzi, bo przecież to świetny lekarz i wie, co robi - a że nie wie, co mówić, to już nieważne i przesadzasz...
Na szczęście lekarza możesz zmienić w każdej chwili :)
No zobaczymy. Idę w poniedziałek do innego, porównam sobie i podejmiemy decyzję 👍
 
reklama
Do góry