reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

reklama
Fajnie gdyby był tak przycisk na telefonie 😅😅
Aaaaa 😅 myślałam, że z kimś rozmawiałaś 🤦🏻‍♀️😁 nie pomyślałam, że maszyna cię po prostu poinformowała.

Włącz sobie głośnik w telefonie i poczekaj. Zobaczysz jak szybko idzie. Ja gdzieś kiedyś dzwoniłam, nie pamiętam gdzie. Byłam też daleko w kolejce, a szło błyskawicznie. I 30 minut i moja kolej.
 
Aaaaa 😅 myślałam, że z kimś rozmawiałaś 🤦🏻‍♀️😁 nie pomyślałam, że maszyna cię po prostu poinformowała.

Włącz sobie głośnik w telefonie i poczekaj. Zobaczysz jak szybko idzie. Ja gdzieś kiedyś dzwoniłam, nie pamiętam gdzie. Byłam też daleko w kolejce, a szło błyskawicznie. I 30 minut i moja kolej.
No to robię podejście 😅
Pójdę dzisiaj prywatnie, może mnie poza kolejką weźmie. Spróbuje się też umówić na NFZ, może coś wymyślą 🤦‍♀🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Super ❤️ w takim razie nudnych 9 miesięcy.

A tak z ciekawości byłaś prywatnie czy udało się na NFZ? 🙃
Prywatnie, bagatela 200 zł 🤦‍♀️🤦‍♀️
Rano zadzwoniłam do przychodni w której przyjmowała i powiedziałam jaka jest prawda, to Panie w rejestracji kazały mi przyjść i uprosić o wizytę :)
Lekarz przyjmował od 14:30, a ja od 14:15 czekałam na nią pod gabinetem. Poprosilam grzecznie i pozwoliła się dopisać do rejestracji. Termin mieli na czerwiec, wiec naprawdę cud się stał 👍
A jak dzwoniłam na NFZ to Pani też kazała przyjść, ale w czwartek i poprosić lekarza o przyjęcie między pacjentami. Udało się teraz 👍
Już nie kombinowałam, najważniejsze, że przyjechała, bo bałam się, że na NFZ nie będzie chciała przyjąć dodatkowo.
 
Do góry