reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a 14-15 miesięczne dziecko

Cześć!
Chciałabym niedługo zajść w ciążę ale nie do końca wiem jak to wszystko ogarnąć mając już dziecko. Proszę powiedzcie jak to jest/było u was, jak wygląda/ła codzienność będąc w ciąży z kilkunastomiesiecznym dzieckiem które np jeszcze nie chodzi, często trzeba je podnosić (trochę obawiam się tych podnoszen w ciąży), spaniem we 3 z dużym ciążowym brzuchem, nocnymi karmieniami, z ciazowymi oslabieniami, mdłościami idt.
Ja zaszłam w ciążę gdy córka miała rok, ale już zaczynała chodzić, nie spała z nami i nie kp więc trochę inaczej. Ogólnie nie jest lekko bo wiadomo taki maluch nie rozumie, że mama się źle czuje. Tak samo jak jest chora to chce tylko do mamy na ręce więc bywało, że całe noce ją nosiłam ale teraz jestem z ósmym miesiącu i jakoś dajemy radę, na szczęście ciąża nie była zagrożona więc nie musiałam leżeć i bardzo się oszczędzać [emoji3526] teraz jedynie zastanawiam się jaka będzie reakcja na siostrę.
 
reklama
Pytanie tylko - do jakiego wieku zamierzasz karmić starszaka. Bo za kilka miesięcy to już będzie miał 2 latka...
 
Do góry