reklama

ciąża a antykoncepcja hormonalna

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez zosia21, 19 Styczeń 2010.

  1. zosia21

    zosia21 Początkująca w BB

    cześć wszystkim:) mam taki problem... brałam przez 3 miesiące tabletki antykoncepcyjne okres miałm normalnie i wszystko było ok 31.12 wzięłam ostatnią tabletkę okresu dostałam 3.01 i teraz już je odstawiłam nie biore w ogóle.... kochałam się z chłpoakiem do końca bez zabezpieczenia a za dwa dni dostałam plamienia:-( co to może oznaczać??????
     
    Ostatnia edycja: 19 Styczeń 2010
  2. pauliiii84

    pauliiii84 Aktywna w BB

    w cale nie jest powiedziane że jesteś w ciąży więc nie zakładaj najgorszego ( jeśli o to się boisz) idz do lekarza niech cie przepada a nie stawiaj sobie sama diagnozy
     
  3. reklama
  4. sanix333

    sanix333 Początkująca w BB

    Hejka :)
    Dziewczyny mam pytanie sama sie nie potrzebnie nakrecam ale stosowalam tabletki przez okolo 4 miesiace w tym miesiacu dokladnie 13 odstawilam je poniewaz rozstalam sie z partnerem . Ale do rzeczy z poczatkiem brania ostatniego opakowania bylam bardzo mocno przeziebiona bralam sporo tabletek na paracetamolu (wieksza dawke niz sie zaleca) i dodatkowo bralam antyniotyk Augmentin w tej calej chorobie zapomnialam ze to moze zle wplywac na dzialanie antykoncepcji dodam ze czesto kochalismy sie z partnerem . Po odstawieniu tabletek co prawda mialam plamienia ale mam od dwoch tyg dziwne objawy nie wiem czy to skutki odstawienia tabletek (i oby tak bylo) mianowicie bole w podbrzuszu kregoaslupie oslabienie zawroty glowy dodatkowo doszly bole piersi i co mnie zadziwilo nagle moj brzuch sie zaokraglil gdy nigdy nie mialam brzucha i zaczelam odczuwac uczucie opuchniecia stop . Mozliwe ze za duzo wody w oragnizmie . Ale czy to mozliwe ze przy tabletkach mozna zajs w ciaze i dostac krawienia po odstawieniu ? Dodam ze robilam test tydzien temu ale wyszedl negatywny

    Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
     
  5. stegosia

    stegosia Początkująca w BB

    To raczej skutki odstawienia (sama miałam podobne) ale dla pewności idź do lekarza i zrób ponownie test.
     

Poleć forum