reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża a brak potwierdzenia na usg

Dołączył(a)
9 Lipiec 2014
Postów
4
witajcie kochane jestem tu nowa..bardzo potrzebuje pomocy od Was doświadczonych kobietek..otoz ost okres miałam 11 maja trwal 6dni..testy ciazowe pozytywne wyszly dopiero 5,6 lipca(4testyna+) bylam u ginekologa po badaniu recznym stwierdzil ciaze teoretycznie uznajac patrzac na ost okres na 8tydzien , jednak dzis bylam na usg i jest powiekszona macica ale wg ginekologa jak juz wyglada mu to na 3 czy 3,5tygodnia ciazy..nie widac pecherzyka..pozamacicznej tez nie stwierdzil..mowi ze moglam zajsc w ciaze samym okresem ktory nie przyszedl (mniej wiecej 13czerwiec)dzis znow wykonalam test i grube2krechy..kazal przyjsc za 2tygodnie..co myslec?pomocy jestem rozbita i tak barzo zawiedziona:(
 
reklama
nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać, dla uspokojenia jednak możesz wykonać 2 krotnie badanie beta hcg w odstępie 48 godzin i porównać przyrost jesli będzie minimum o 66% to właściwie nie masz się czym martwić tylko czekac aż zabije serduszko. Trzymam kciuki.
 
Lejdi może być jeszcze za wcześnie. Zrób sobie bete i po 2 dniach znowu.
Też przeszłam przez taką nerwówkę. Spóźniał mi się okres, test wyszedł pozytywny, a na usg nie potwierdzili ciąży. Jeszcze lekarka od usg mnie dobiła stwierdzając, że to pewnie puste jajo:sorry: Na szczęście się myliła i mój synek za niecały miesiąc skończy 8 lat:-)
życzę aby u Ciebie też tak było.
 
reklama
reklama
Do góry