reklama

ciąża a brak potwierdzenia na usg

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez lejdi88, 9 Lipiec 2014.

1. lejdi88

lejdi88 Początkująca w BB

witajcie kochane jestem tu nowa..bardzo potrzebuje pomocy od Was doświadczonych kobietek..otoz ost okres miałam 11 maja trwal 6dni..testy ciazowe pozytywne wyszly dopiero 5,6 lipca(4testyna+) bylam u ginekologa po badaniu recznym stwierdzil ciaze teoretycznie uznajac patrzac na ost okres na 8tydzien , jednak dzis bylam na usg i jest powiekszona macica ale wg ginekologa jak juz wyglada mu to na 3 czy 3,5tygodnia ciazy..nie widac pecherzyka..pozamacicznej tez nie stwierdzil..mowi ze moglam zajsc w ciaze samym okresem ktory nie przyszedl (mniej wiecej 13czerwiec)dzis znow wykonalam test i grube2krechy..kazal przyjsc za 2tygodnie..co myslec?pomocy jestem rozbita i tak barzo zawiedziona:(

2. jopal

jopal Fanka BB :)

nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać, dla uspokojenia jednak możesz wykonać 2 krotnie badanie beta hcg w odstępie 48 godzin i porównać przyrost jesli będzie minimum o 66% to właściwie nie masz się czym martwić tylko czekac aż zabije serduszko. Trzymam kciuki.

3. reklama
  4. lejdi88

dziekuje za odp ginekolog powiedzial ze mam byc dobrej mysli bo ze wg niego to moze byc wczesna ciaza

5. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Lejdi może być jeszcze za wcześnie. Zrób sobie bete i po 2 dniach znowu.
    Też przeszłam przez taką nerwówkę. Spóźniał mi się okres, test wyszedł pozytywny, a na usg nie potwierdzili ciąży. Jeszcze lekarka od usg mnie dobiła stwierdzając, że to pewnie puste jajo:sorry: Na szczęście się myliła i mój synek za niecały miesiąc skończy 8 lat:-)
    życzę aby u Ciebie też tak było.

6. jopal

No więc głowa do góry bo nerwy w tym stanie absolutnie nie wskazane ;-)

7. lejdi88

dziekuje slicznie..mam nadzieje ze bedzie dzidzia:):-)

8. lejdi88

jednak bede mama slyszalam juz serduszko:)pozdrawiam goraco:)

9. jopal

Super wieści, moje gratulacje!!!!!
    Warto było czekać :-)

10. reklama
  11. zbuntowana

zbuntowana Fanka BB :)

Gratuluję :)

Poleć forum