reklama

Ciąża a candida

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ewelinka10425, 18 Sierpień 2015.

1. ewelinka10425

ewelinka10425 Fanka BB :)

Witam, od niedawna zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko, ale zmagamy się od kilku lat z candidą... I sama już nie wiem co mam myśleć i robić. Bo z tego co czytam na różnych forach to przy candidzie jest bardzo trudno zajść w ciążę, a lekarze radzą aby przed zajściem wyleczyć to, bo może zaszkodzić płodowi... Ale leczę się już od kilku lat i ciągle nic, więc nie chcę dłużej czekać... Czy są tu jakieś mamy, które miały albo mają problem z tą chorobą? Które zaszły w ciążę? Urodziły zdrowe dzieci? Proszę o poradę, co powinnam robić??

2. reklama
  3. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

Moja koleżanka też walczyla z candida w ciąży i przed ciążą, z tym że w ciąży dolegliwości miałam co miesiąc. Oczywiście lekarz przepisywal jej antybiotyk twierdząc, że z candida wygrać się nie da. W 5 miesiacu ciąży trafiła do lekarza docelowego i on zalecił jej Candivac, do kupienia w aptece bez recepty. Twierdził, że napewno pomoże i rzeczywiście stał się cud! Juz po pierwszej dawce (w opakowaniu sa 3)zapomniała co to candida. Jej dziecko ma juz prawie 11 miesięcy i jak narazie problem nie powrócił.
    Więc na doświadczeniu koleżanki szczerze polecam wszystkim kobietom.

Poleć forum