reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Ciąża a celiakia

Beti198812

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Marzec 2019
Postów
1 961
Rozwiązania
0
Czy są tu mamy lub ciężarne z celiakią? Miałyście w ciąży robione dodatkowe badania, czy w waszym przypadku celiakia w ogóle nie miała znaczenia dla ginekologia?
 
reklama

sandyy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2016
Postów
10 502
Rozwiązania
0
Nie mialo znaczenia :)
Jesli chodzi o suplementy w ciazy to pregna plus miala swojego czasu oznaczenie bg. Teraz nie widzialam juz oznaczenia.
 

aspekt

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2018
Postów
4 156
Rozwiązania
10
Zadnych dodatkowych badan, tylko adnotacja w karcie ciazy.
 

KlaudynaD.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2019
Postów
26
Rozwiązania
0
Ja tylko wspomniałąm, że choruje na cel, ale nie przeszkadzało mi to w niczym
 
Do góry