reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a dentysta

ja wczoraj skończyłam ostatniego zeba tego który obumarł mi w ciazy, zapłaciłam za niego 900zł i już było to wszytko a dziś po zjedzeniu cukierka znów czuje ból chyba zawariuje
 
reklama
Ja na szczescie mialam tylko (albo az) 4 zabki do leczenia i prawie skonczylam, zostal jeden. Mam nadzieje, ze do konca ciazy kolejne nie dadza o sobie znac.
 
Ja w ciazy bylam 3 razy u dentysty.. a to przez to ze ukruszyly mi sie zabki i wylecialy plomby :/ jestem mega panikara i juz na wejsciu krzyczalam o znieczulenie :D lekarz pow ze maja takie i moge dostac (bez adrenaliny) :) na chwile obecna mam wszystko porobione i poleczone... :)
 
Ja leczę górna prawa piątkę.
Na początek wyleciało mi pół zęba...
Poszłam do dentysty, ten udroznual kanały, bo były dwa, powiększa je i kurcze teraz ząb boli. Mam się zapisać na kolejną wizytę i będzie mi dorabiał koronę, tyle że ząb boli a nie powinien. Boję się że jak wstawi koronę i złe zęba wyczyścić to kasa pójdzie w błoto....
 
Ja leczę górna prawa piątkę.
Na początek wyleciało mi pół zęba...
Poszłam do dentysty, ten udroznual kanały, bo były dwa, powiększa je i kurcze teraz ząb boli. Mam się zapisać na kolejną wizytę i będzie mi dorabiał koronę, tyle że ząb boli a nie powinien. Boję się że jak wstawi koronę i złe zęba wyczyścić to kasa pójdzie w błoto....
Ja mialam sporo zebow leczonych kanalowo i tez po leczeniu bolal mnie zab nie raz , wtedy wracalam i czyscila go jeszcze raz.. wtedy juz bylo ok.. mysle ze przed korona powinien jeszcze raz go wyczscic twoj dentysta
 
Ja mialam sporo zebow leczonych kanalowo i tez po leczeniu bolal mnie zab nie raz , wtedy wracalam i czyscila go jeszcze raz.. wtedy juz bylo ok.. mysle ze przed korona powinien jeszcze raz go wyczscic twoj dentysta
Oby bo mam wrażenie że specjalnie go nie czyści do końca by kasę nabijać, to będzie już 3 czyszczenie :(
 
Oby bo mam wrażenie że specjalnie go nie czyści do końca by kasę nabijać, to będzie już 3 czyszczenie :(
Wiec 3mam kciuki!
Bo ja trafilam na taka dentystke ze robila mi zab kanalowo ktory tego nie wymagal :( zeby wlasnie nabijac kase.. dzieki tej pi........ mam pol szczeka ktora za chwile bedzie sie nadawac jedynie pod koronki (bo zab leczony po czasie sie zaczyna kruszyc) a to multum kasy.. ah brak slow - dluga historia. Do tej babki chodzil tez ze mna moj maz.. ona mu naliczyla ze ma 10 zebow do leczenia rozwiercala zdrowe zeby co sie pozniej okazalo - poszlismy na konsultacje do innego dentysty juz tutaj w De i maz nie mial ani jednego ubytku , cale szczescie nas cknelo zeby isc to sprawdzic bo inaczej bylaby masakra :/
 
reklama
ja rowniez sie zastanawiam. w niedlugim czasie planuje ciaze i chcialabym na poczatku miec wyleczone wszytskie zeby. wiadomo, ze nie jest to gwarancja ze w trakcie ciazy nie bede musiala juz odwiedzic stoamtologa. jednak nie wiem czy leczenie zebow jest bezpieczne dla dziecka i widze ze zdania sa podzielone. poki co zastanawiam sie nad chirurgia stoamtologiczna i kompleksowym wyleczeniem zebow. mam nadzieje ze sie uda w szybkim czasie. pozdrawiam wszytskie kobitki i zycze milego dnia
 
Do góry