)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża a dentysta

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Leczenie zebow w ciazy jest bardzo wazne.szczegolnie jak jest prochnica, dziury itp.

reklama

Koko90

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dziwna dentystka skoro odradza bo ciąża. Przez kilka miesięcy nie leczona drobnostka może przerodzić się w coś o wiele gorszego. Taka loteria albo będziesz miała szczęście i do rozwiązania nie będzie potrzeby tego leczyć, albo nacierpisz się podwójnie tak jak ja, a i tak będziesz musiała leczyć będąc w ciąży.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Iwi121

Rozwiązania
0
Zaczynają pobolewać mnie dwa zęby jestem w 15 tygodniu ciąży i będę chciała iść do dentystysty.Czy może on zastosować u mnie znieczulenie?

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Iwi tak mozw tylko powiedz dentyscie o ciazy ja mialam 2 razy znieczulenie zeba w ciazy

reklama

Ewusia12

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Najlepszy dentysta jakiego znam to Jacek Adamski przyjmujący na Puławskiej. Polecam z całego serca, tanio robi i bardzo dobrze. Uratuje każdy ząb. Zapisy są online na stronie. Łatwo znaleźć w internecie :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry