reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Ciąża a dentysta

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Bez wątpienia można leczyć zęby w ciąży, nawet powinno się. Nie wiem jak jest ze znieczuleniem co prawda, ale to lepiej ginekologa zapytać.

reklama

Blondi_X

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
2
Jakie są Wasze doświadczenia -zęby bardziej psuja sie w trakcie ciazy czy po porodzie /w trakcie karmienia?

A propo wczesniejszych postów - potwierdzam, moj dentysta tez mowi ze trzeba leczyc. Bardziej niebezpieczna jest pruchnica w ciazy niz leczenie zeba. Dentyste trzeba poinfomowac o ciazy.

U

użytkownik 181

Gość
Dzisiaj dowiedziałam się o ciąży A akurat we wtorek i środę mam umówione wizyty. Całkiem świeżo. Zobaczę co mój mi powie. Ja ogólnie bez znieczulenia nie jestem w stanie leczyć zęba.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry