reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a dentysta

reklama
no właśnie w ciąży spokojnie można iść do dentysty, ja też byłam u dr Kosowskiej w trakcie ciąży i nic ani mnie ani dziecku się nie stało.
 
Ja też byłam u dentysty borowanie dało rade przetrwać bez znieczulenia ale mam kanałowe i nie chce mi dać znieczulenia na żywca się boje nigdy nie miałam i nie wiem czego się spodziewać...chyba muszę zmienić dentyste:-/
 
Zawsze miałam słabe zęby. Chociaż dbałam o nie i regularnie chodziłam do dentysty. W czasie ciąży kilka ząbków mi sie popsuło ale czekałam z wizytą u dentysty dopiero po porodzie.
 
Hej dziewczyny ;) mnie już od 2 dni strasznie boli górny ząb,na szczęście termin mam na dziś, chyba zebrała mi się ropa i strasznie się boję dzisiejszej wizyty ;(
 
Nie dziwię Ci się... ja za każdym razem jak mam iść do dentysty to już kilka dni przed przeżywam okropny horror.... mam po prostu "dentystofobię" :D
 
reklama
a jeszcze jedno pytanie z tym Boramedem, niedługo będe tam szła, ale do gina, chciałam podpytać o tego stomatologa? do kogo warto tam iść? upiekłabym wtedy dwie pieczenie na jednym ogniu :D
 
Do góry