reklama

Ciąża a karmienie piersia.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez karola28szczecin, 27 Luty 2014.

1. karola28szczecin

karola28szczecin Zaciekawiona BB

Witam mam 22-miesieczną corcie,ktora nadal karmie piersia w obecnej chwili jestem w 6 tyg ciazy. Co myslicie na temat karmienia w czasie ciazy ? Czy to nie zaszkodzi mi i rozwijającemu sie maluszkowi??? Prosze piszcie....

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

3. reklama
  4. karola28szczecin

No to fajnie tylko prosze napisac co z ta siarą zaraz po porodzie czy jak bedzie ciaglasc karmienia to czy ona wystapi???? Przeciez siara jest najwazniejsza...

5. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Twój organizm będzie wiedział ,że urodziłaś i powinien wytworzyć po porodzie siarę.
    Poza tym pod koniec ciąży, mleko zacznie zmieniać smak ( pod wpływem hormonów) na taki bardziej dostosowany dla noworodka i może się zdarzyć ,ze córka sama zrezygnuje z karmień, jak pisałam wcześniej

6. karola28szczecin

Dzięki za odp.w sumie to bedzie moje 3 dziecko ale w takiej sytuacji jestem pierwszy raz.

7. Magdalka

Magdalka Zaangażowana w BB

jestem w podobnej sytuacji, mam 9-miesięcznego synka i jestem w 5 tyg ciąży, wciąż karmię piersią, choć mój ginekolog zalecił odstawienie (bo to za duże obciążenie dla mnie - wg niego), ale nie wytrzymam płaczu małego i swojego, bo już próbowałam ograniczyć i było ciężko, masakra, szczególnie że w nocy jeszcze się budzi no i cycek musi być. A przyzwyczajenie do butelki z mm to graniczy z cudem; martwię się tylko co będzie gdy będę musiała pójść z jakiegoś powodu do szpitala. Na szczęście w terminie porodu będzie miał 1,5 roku więc może zacznie przesypiać noce.
    A co do diety wywaliłam wszystkie niezdrowe rzeczy i jem jak oszalała warzywa, owoce itp.

8. karola28szczecin

Ehhhh zycze powodzenia w odstawiani bo mnie sie nie udalo corka ma 22-miesiace i jest nie do ogarniecia nie ma mozliwosci zebym ja odstawila zwlaszcza ze przez calo dobe jest tylko ze mna o mleku modyfikowanym kaszkach i butelkach ze smoczkiem to moge pomazyc.....i co tu zrobic???? Bardzo bym chciala ja odstawic bo wiem ze jest to bardzo duze obciazenie dla mojego organizmu zwlszcza ze po ciazy z nia schudlam ponad 30 kg obecnie waze tylko 46 kg przy wzroscie 170 wygladam strasznie jestem wychudzona,po prostu wyssana i jeszcze teraz zaczynaja meczyc mnie nudnosci chcialabym chwilke tylko polezec a nie moge bo od razu corka sie domaga cyca wiec caly dzien jestem praktycznie na nogach zeby tylko choc troche ograniczyc jej przystawianie...i co tu zrobic?????

9. lui85

lui85 Fanka BB :)

to i ja zapisuje sie do klubu :-) ciagle karmie piersia lekarz absolutnie nie zakazał mi karmienia tylko jestem pod baczniejsza opieka tzn mam czesciej robione badania czy nie szkodzi to mojemu organizmowi poki co wyniki mam swietne, a i jeszcze napisze ze taki zywy laktator to musi byc swietna sprawa!!!! :-D:-D:-D:-D dziewczyny zadne "zastoje" pokarmu nam niegrozne ....

10. reklama

Poleć forum