reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a karmienie piersia.

karola28szczecin

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2014
Postów
25
Witam mam 22-miesieczną corcie,ktora nadal karmie piersia w obecnej chwili jestem w 6 tyg ciazy. Co myslicie na temat karmienia w czasie ciazy ? Czy to nie zaszkodzi mi i rozwijającemu sie maluszkowi??? Prosze piszcie....
 
reklama
No to fajnie tylko prosze napisac co z ta siarą zaraz po porodzie czy jak bedzie ciaglasc karmienia to czy ona wystapi???? Przeciez siara jest najwazniejsza...
 
Twój organizm będzie wiedział ,że urodziłaś i powinien wytworzyć po porodzie siarę.
Poza tym pod koniec ciąży, mleko zacznie zmieniać smak ( pod wpływem hormonów) na taki bardziej dostosowany dla noworodka i może się zdarzyć ,ze córka sama zrezygnuje z karmień, jak pisałam wcześniej
 
jestem w podobnej sytuacji, mam 9-miesięcznego synka i jestem w 5 tyg ciąży, wciąż karmię piersią, choć mój ginekolog zalecił odstawienie (bo to za duże obciążenie dla mnie - wg niego), ale nie wytrzymam płaczu małego i swojego, bo już próbowałam ograniczyć i było ciężko, masakra, szczególnie że w nocy jeszcze się budzi no i cycek musi być. A przyzwyczajenie do butelki z mm to graniczy z cudem; martwię się tylko co będzie gdy będę musiała pójść z jakiegoś powodu do szpitala. Na szczęście w terminie porodu będzie miał 1,5 roku więc może zacznie przesypiać noce.
A co do diety wywaliłam wszystkie niezdrowe rzeczy i jem jak oszalała warzywa, owoce itp.
 
Ehhhh zycze powodzenia w odstawiani bo mnie sie nie udalo corka ma 22-miesiace i jest nie do ogarniecia nie ma mozliwosci zebym ja odstawila zwlaszcza ze przez calo dobe jest tylko ze mna o mleku modyfikowanym kaszkach i butelkach ze smoczkiem to moge pomazyc.....i co tu zrobic???? Bardzo bym chciala ja odstawic bo wiem ze jest to bardzo duze obciazenie dla mojego organizmu zwlszcza ze po ciazy z nia schudlam ponad 30 kg obecnie waze tylko 46 kg przy wzroscie 170 wygladam strasznie jestem wychudzona,po prostu wyssana i jeszcze teraz zaczynaja meczyc mnie nudnosci chcialabym chwilke tylko polezec a nie moge bo od razu corka sie domaga cyca wiec caly dzien jestem praktycznie na nogach zeby tylko choc troche ograniczyc jej przystawianie...i co tu zrobic?????
 
reklama
to i ja zapisuje sie do klubu :-) ciagle karmie piersia lekarz absolutnie nie zakazał mi karmienia tylko jestem pod baczniejsza opieka tzn mam czesciej robione badania czy nie szkodzi to mojemu organizmowi poki co wyniki mam swietne, a i jeszcze napisze ze taki zywy laktator to musi byc swietna sprawa!!!! :-D:-D:-D:-D dziewczyny zadne "zastoje" pokarmu nam niegrozne ....
 
Do góry