reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CIAZA a kolczyk w jezyku ???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

jaszczurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
403
czesc dzweczyny mam kolczyka w jezyku czy moze on mi zaszkodzic lub dzidzi ?? prosze o pomoc ???
 
reklama
Hmmm, nie widzę związku. Ale możesz spytać Twojego lekarza.
 
Wydaje mi sie ze to zalezy kiedy zrobilas..bo jesli to swieza rana to jezyk i jama ustna sa dosc specyficznym miejscem gdzie latwo dochodzi do stanow zapalnych, jesli jednak dawno przekuwalas jezyk to chyba jest ok ale dla pewnosci zapytaj lekarza.
 
kolcztyk mam juz gardzo dłogo około rok czasu ale ostatnio wyszła mi chrosta na jezyku ktora cholernie mnir boli i z dnia na dzie sie powieksza :( a mojej sasadki kolezanka w 8 miesiacu miała zakarzenie od tego choc zrobiła go duzo wczesniej bo przed ciążą postanowiłam ze go wyciahne !!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry