reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Ciąża a komputer

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

martita

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
Ja jestem z majówek. Pracuję przy komputerze 8 godzin. Ja mam w pracy monitor LCD, ale mimo, że ten nie świeci, to i tak przepis siedzenia przed kompem 4 godziny dziennie mnie ponoc dotyczy. Bo właśnie jak piszecie - to chodzi nie tylko o promieniowanie , ale też o pozycję siedzącą - trzeba sobie robić przerwy, spacerowac itp.
Aha, taka uwaga: jeżeli same siedzimy przy monitorze LCD, to i tak musimy uważać, bo jeśli np w tym samym pomieszczeniu znajduje się kolega, co ma monitor zwykły tzw. z tyłkiem:) , to największe promieniowanie jest z tyłu tego monitora i zgodnie z przepisami bhp od tyłu tego komputera do nas powinno być co najmniej 80 cm odległości (o ile dobrze pamietam).
Mi nikt w pracy nie robi uwag, że mam siedzieć nonstop 8 godzin, ale sama siedzę więcej niż 4 godziny, bo co ja bym niby miała robić - wędrować 4 godziny po firmie?:)
Pozdrawiam :)

reklama

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
a z tymi monitorami to prawda - nie wazne jaki masz - przepis to przepis :) 4 godziny i juz (ciekawe czy gdzies sie ten przepis respektuje ??? )

Mi nikt w pracy nie robi uwag, że mam siedzieć nonstop 8 godzin, ale sama siedzę więcej niż 4 godziny, bo co ja bym niby miała robić - wędrować 4 godziny po firmie?   
dokladnie :) sa takie zawody ze pracy przy kompie praktycznie sie nie da zamienic na nic innego - ja czesto robie przerwy - kawka, herbatka, siusiu i jakos ten czas leci :)

martita

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Właśnie, ja też tak "zabijam" czas w pracy:) Siku, kanapeczki, to do sklepu po soczek i jakos leci:) Ale idealny pracodawca to powinien nas w ogole zwolnic z tych 4 godzin pracy i wyslac do domu ;)

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
dobrze by bylo :)
ale chyba jednak powienien znalezc zajecie zastepcze idopiero gdy to sie nie uda to wyslad do domu - i wszystko oczywiscie bez obnizenia pensji ;)

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
Rozwiązania
0
Ja się na produkcję przelecę od czasu do czasu.
A w biurze jak robię spacery, to i tak zawsze trafię gdzieś, gdzie jest komp.

ewach6

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Idzia ja tez jes nie pozwalam wyłączac tv ostatnio nawet klepnęłam ja w tyłek delikatnie, pomarudziła troche i na chwilę był spokój a potem pokazywała mi " nu nu nu" paluszkiem. jeszcze za mała zeby zrozumiała

Magdaleona

Rozwiązania
0
ja też zawsze słyszałam o 4 godzinach, ale jakoś nigdy się tym specjalnie nie przejmowałam. Słyszałam, że "złe promieniowanie" przejmuje kryształ górski i dobrze przy monitorze taki ustawić i co jakiś czas (co tydzień) opłukać zimną wodą (moja teściowa uwielbia takie Feng-Sui (czy jak się to pisze) i różne ciekawostki mi sprzedaje.

jaszczurka

Rozwiązania
0
cześć

Ja ostatnio ograniczyłam
siedzenie przed komputerem bo jest to bardzo nie zdrowe dla dzidz któta ma przyjsc niebawem na świat
Pozdrawiam

reklama

kara1980

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Powiem wam dziewczyny że jak bylam 1 raz w ciąży to mój profesor ze studiów od informatyki zabronil mi przychodzic na zajęcia i przepisał mi ocenę z zeszłego semestru.Powiedzial ze nie pozwoli zeby kobieta w ciąży pracowala w takim pomieszczeniu i wiem ze na mojej uczelni wiekszośc wykładowców to praktykuje poprostu wysyła przyszle mamy do domu albo do kawiarni na sok marchewkowy. ;D :laugh:

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry