reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ciąża a komputer

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Priscilla

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
2 192
Rozwiązania
0
Tak naprawdę to nie udowodniono, że komórka, monitor czy kuchenka mikrofalowa mają negatywny wpływ na dziecko
Jesli rzeczywiscie tego nie udowodniono, to na jakiej podstawie zapisali w kodeksie pracy, ze kobieta w ciazy nie moze pracowac wiecej przed komputerem niz 4h/dobe?
 
reklama

Magdaleona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2005
Postów
1 575
Rozwiązania
0
Ostatnio w książce "Ciąża 40 kolejnych tygodni" przeczytałam, że nie ma badań potwierdzających negatywny wpływ (nikt takich badań nie przeprowadził), ale dla bezpieczeństwa tak na wszelki wypadek zaleca się ograniczanie przebywania w pobliżu obiektów mogących szkodzić: wytwarzających pola magnetyczne itp.
 

ewach6

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2005
Postów
976
Rozwiązania
0
w Warszawie wszedzie sa pola magnetyczne, nie tylko w domu. wszedzie sa wielkie anteny a przy nich pole magn jest bardzo duze
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry