reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a komputer

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hm... pewnie zawsze ostrożnosci nie za dużo. Ja pytałam sie lekarza na wizycie potwoerdzającej ciąże o pracę przy komputerze, i powiedział, ze nic mi nie będzie. Gorsze promieniowanie daje np komórka czy kuchenka mikrofalowa. WIęc ja przy kompie raz dłużej raz krócej w omu na laptopie, w pacy na staruszku (chociaż dyro obiecał nowy z monitorem LCD) a komórka ........ już nie leży koło łózka a w drugim pokoju.Mikrofalówki nie mamy.No to pa!Buźki!
 
reklama
kara1980 pisze:
Powiem wam dziewczyny że jak bylam 1 raz w ciąży to mój profesor ze studiów od informatyki zabronil mi przychodzic na zajęcia i przepisał mi ocenę z zeszłego semestru.Powiedzial ze nie pozwoli zeby kobieta w ciąży pracowala w takim pomieszczeniu i wiem ze  na mojej uczelni wiekszośc wykładowców to praktykuje poprostu wysyła przyszle mamy do domu albo do kawiarni na sok marchewkowy. ;D :laugh:
to fajnego masz profesora he he
Pozdrawiam
 
Ehhh... Moje baby to juz chyba swieci w ciemnosci ;) W pracy min. 8h otoczona jakimis 50-cioma komputerami, w domu lap i komp chodza 24/dobe, w nocy jeszcze maz trzyma komore przy lozku bo musi byc on-call... Moje biedne malenstwo :(
 
Dziewczyny nie popadajmy w paranoje... przecież nie zamkniemy się w jaskini! Tak naprawdę to nie udowodniono, że komórka, monitor czy kuchenka mikrofalowa mają negatywny wpływ na dziecko (a co z tv, falami radiowymi, nadajnikami tv satelitarnej itp...) Ważne żebyśmy się dobrze czuły i wiedziały co nam szkodzi i eliminowały właśnie te czynniki (wkurzający szef, nic nie robiący mąż... ;) Buziaki
 
Tak własnie pomimo ze profesor wygonił mnie z ćwiczen informatycznych w domu to nadrabialam z dzieckiem wszystko oki w tej ciązy rowniez sie nie oszcedzam z komputerem za bardzo oczywiscie nie ślecze całymi dniami ale tez nie patrze na zegarek.Pozdrawiam
 
reklama
kara1980 pisze:
Tak własnie pomimo ze profesor wygonił mnie z ćwiczen informatycznych w domu to nadrabialam z dzieckiem wszystko oki w tej ciązy rowniez sie nie oszcedzam z komputerem za bardzo oczywiscie nie ślecze całymi dniami ale tez nie patrze na zegarek.Pozdrawiam
Ja ostatnio przystopowałam z komputerem bo to jekka przesada z tym siedzeniem robie to dla mojego malenstwa znowu siedzenie przed kompem to nie tylko na nie dzała bo na mnie tez
pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry