reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

sylwia532 pisze:
wiesz osinka ja to len jestem do potegi i cwiczyc na pewno nie bede  ::)
myslisz ze sam zniknie 8) ot tak czry mary dzidzi z brzuszka wyjdzie i celulit zniknie ;D

sylwia, nie ma innego wyjścia! ;D zniknie i już!!
fionka ma rację - to zapasy dla dzidziolca - maluchy nam wyciągną tłuszczyki w mleku hihihihihi :p
 
reklama
A ja smarowalam sie Mustella i mam rozstepy pozniej zmienilam na Palmers teraz oliwka ciekawe czy cos sie zmniejsza?
A kolezanka polecila mi masc na cebuli i mam mniejsze:)
 
Ja na początku smarowałam się troszkę Fissanem, ale był tłusty i nie chciał.o mi się tego robić ;D Zdecydowanie wolałam i wolę olwikę po kąpieli/prysznicu, na mokre ciało, fajnie się wchłania i szybko się człowiek może nasmarować ;D A skłonności do rozstępów miałam zawsze :( Pierwsze pojawiły się już chyba w wieku 12 lat - kiedy szybko urosłam. I tym razem mnie nie oszczędziły, ale na szczęście w tych miejscach gdzie juuż goszczą, tj. na pośladkach i troszkę na udach z przodu, a brzuszek pozostał czysty :D I z tego się cieszę! No i mam nadzieję, że tak pozistanie!
 
Ja w ciąży używałam Musteli. Rozstępów nie mam. Po kąpieli wcieram oliwkę i jest ok. Za to trzeba będzie zacząć walkę z cellulitisem, bo się w ciąży troche uwidocznił na udach :(
 
ja mam jeden 1,5 cm rozstęp na prawym udzie równo z boku niestety buuuuuuuuuuuuuu

a cellulit mi się zrobił z przodu na udach ale cellulit można wytyępić rozstępy nie buuuuuuuuuuu
 
Na razie zadnych rozstepow nie mam
( ODPUKAC!!!)
Smaruje sie kremikiem Gerbera p/rozstepom. Ladnie pachnie i szybko sie wchlania.ciekawe tylko czy juz nie wyjda bo podobno zdarza sie ze po urodzeniu nagle je widac :(
 
monika nie strasz, że po porodzie rozstępy mogą wyjść!!!
mam schizy i codziennie w lusterku oglądam brzuch ;)
jak na razie - odpukać - nie pojawił się ani jeden rozstęp

smaruje się od 4 miesiąca oliwką z rossmanna - specjalna dla kobiet w ciąży, a 2-3 razy w tygodniu dodatkowo moczyłam się w wannie, do wody dolewałam zwykłej oliwki bambino

celluli - to inna bajka, mam na udach, po porodzie WALKA! :p
 
reklama
Ja na poczatku uzywalam ziajki a teraz smaruje sie fissanem, chociaz niezbyt odpowiada mi jego konsystencja i zapach. Rozstepow na brzuchu o dziwo nie mam za to kilka pojawilo sie na piersiach- mysle ze to efekt moich niesmiertelnych biustonoszy z fiszbinami...a co do cellulitu to wole nawet nie patrzec na swoje uda!
 
Do góry