reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a kosmetyki

Osinka

Marcowa Mama Agatki 2006
Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
5 764
Miasto
Buckinghamshire
Witajcie!
Pozwoliłam sobie zacząć nowy wątek. W związku z tym, że pojawił mi się malutki cellulit z tyłu na udach mam do Was pytanie: czy można (albo czy stosujecie) kremy ujędrniające, przeciwcellulitowe do ciała? Głupio mi pytać ginekologa ( i to jeszcze faceta) o takie rzeczy. ;-)
Pozdrawiam Was gorąco
Osinka
 
reklama
Ja nic nie stosuję poza oliwką dla dzieci :) i jakoś nie narzekam na razie. Tyłek zrobił się obwisły co prawda, ale pocieszam się tym, że za pół roku zacznę ćwiczyć :)
 
ja czytalam na innym forum ze kremy" anty-celulit" nie sa wskazane,ze wzgledu na sklad tyle pamietam o ile cos znajde wiecej to wkleje
 

hej Sylwia532
Postaram się juro pogoglować i też coś znaleźć na temat kosmetyków - dziś już nie dam rady! Zbliża się moja godzina snu. ;)
 
A czemu kremy przeciw cellulitis nie są zalecane, a na rozstępy tak ::)??
Ja na razie też niczego poza oliwką nie stosowałam, ale jak brzusio zacznie rosnąć intensywniej i bioderka też, to może będzie trzeba...
 
Mój mąż dzisiaj stwierdził, że uwielbia dotykać moją skórę, bo jest zupełnie inna niż przed stosowaniem oliwki. Jak na razie jest super, na brzuszku i piersiach nie ma nowych rozstępów, chociaż wszystko rośnie i rośnie :). Z początku smarowaliśmy tylko brzunio i piersiątka a teraz już wszystko co się da :)
 
pytia, i te kremy na rozstepy i te na cellulit co niektóre zawierają szkodliewe składniki - nie wszystkie, ale dermatolog mi wyraźnie powiedział, że żaden z nich nie jest skuteczny...

przez 2 miesiące kiedys stosowałam vichy glukoblock - czy jakoś tam i wydawało mi sie ze działa -ale mogło to byc tylko złudzenie...

a teraz tylko oliwka z oliwek a pozaciaza z dodatkiem witaminy a - i widze efekty

 
polecam kosmetyki na i przeciw rozstępom MUSTELA 9 miesiecy jak sama nazwa mói można je stosować przez 9 miesięcy w mojej rodzinie występują skłonności do powstawania rozstępów moja kuzynka zaczęła stosować wII trymestrze i o dziwo ma 1 rozstęp na lewej piersi gdzie jej siostra i matka są całe w rozstępach
 
reklama
jA TYLKO NA CHWILKE POLECAM FISAN DOSTPENY W APTECE KAZDY LEKARZ NA EPWNO WAM TO DORADZI LUB Z GERBERA KREM NA ROZSTEPY ALE OLIWKA TEZ SWOJE DZIAŁA ;) ;) ;) ;)
GLOWNIE CHODZI O TO BY SKORA BYLA CO JAKIS CZAS NAWILZANA WIEC KILKA RAZY SMAROWAC TRZEBA MIEJSCA ZAGROZONE :)
 
Do góry