reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a krwawienie implantacyjne?

Dołączył(a)
17 Styczeń 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny, potrzebuje porady. Okres spóźnia mi się 11 dni, 2 dni po spóźnionym okresie wykonałam test ciążowy, kreska wyszła jasna, na drugi dzień wykonałam 2 kolejne testy kreska już była widoczna. 17 stycznia poszłam do ginekologa, nie wykrył ciąży ale zobaczył lekkie plamienia i powiedział ,że to może być też ciąża pozamaciczna albo jest za wcześnie,ale zrobiłam odrazu test Beta, wynik 234,4 mlU/ml ( nie wiem jak mam to interpretować). Po powrocie od ginekologa zrobiłam kolejny test kreska druga jest ale bardzo jasna ,zaczął mnie bardzo boleć brzuch i mam plamienia brązowe. Nie wiem co mam o tym myśleć, jestem przerażona tą sytuacją a wizytę mam dopiero w poniedziałek 22. Stycznia
 
reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie jak do tego teraz podejść bo oszaleje... W pon słabą 2 kreska na teście. We wtorek z krwi beta na poziomie 16,59 w środę 17,8. Niby termin okresu był wczoraj ale lekarz widząc te wyniki powiedział że to wczesna ciąża i że mam powtórzyć badania z krwi za tydzień i potem do niego przyjść. Dzisiaj podczas wizyty w WC.... no właśnie sama nie wiem co to.... śluz z dużą ilością brunatnego zabarwienia... to było jakaś godzinę temu. Do teraz nic więcej nie zanotowałam a specjalnie założyłam podpaskę a nie jak zawsze tampon. Kiedy robić ponownie test z krwi żeby wiedzieć co się dzieje?
 
Dziewczyny proszę powiedzcie jak do tego teraz podejść bo oszaleje... W pon słabą 2 kreska na teście. We wtorek z krwi beta na poziomie 16,59 w środę 17,8. Niby termin okresu był wczoraj ale lekarz widząc te wyniki powiedział że to wczesna ciąża i że mam powtórzyć badania z krwi za tydzień i potem do niego przyjść. Dzisiaj podczas wizyty w WC.... no właśnie sama nie wiem co to.... śluz z dużą ilością brunatnego zabarwienia... to było jakaś godzinę temu. Do teraz nic więcej nie zanotowałam a specjalnie założyłam podpaskę a nie jak zawsze tampon. Kiedy robić ponownie test z krwi żeby wiedzieć co się dzieje?
Nie wiem po co badanie po tygodniu.
Przyrost sprawdza się po 48h lub 72h.
Zrób najszybciej jak Ci się uda, czyli pewnie w poniedziałek i wtedy w środę.

Jak robiłaś we wtorek badanie, to powinnaś powtórzyć w czwartek, nie środę. Aczkolwiek przyrost dość znikomy jak na 1 dzień :/
 
Nie wiem po co badanie po tygodniu.
Przyrost sprawdza się po 48h lub 72h.
Zrób najszybciej jak Ci się uda, czyli pewnie w poniedziałek i wtedy w środę.

Jak robiłaś we wtorek badanie, to powinnaś powtórzyć w czwartek, nie środę. Aczkolwiek przyrost dość znikomy jak na 1 dzień :/
Tak wiem że po 2 dniach powinnam powtórzyć ale bardziej chodziło o to czy w ogóle rośnie bo miałam mieć zabieg i musiałam wiedzieć czy mogę na niego iść czy nie... po tygodniu bo te testy były przed terminem spodziewanej miesiączki a gin powiedział że najbardziej miarodajne są takie po tym terminie...
 
Tak wiem że po 2 dniach powinnam powtórzyć ale bardziej chodziło o to czy w ogóle rośnie bo miałam mieć zabieg i musiałam wiedzieć czy mogę na niego iść czy nie... po tygodniu bo te testy były przed terminem spodziewanej miesiączki a gin powiedział że najbardziej miarodajne są takie po tym terminie...
Ale jak już wyszła beta dodatnia, to nic nie zmienia kwestia, że po terminie miesiączki.
Gdyby beta była ujemna teraz przed okresem, to wtedy tak, sprawdz za kilka dni w terminie okresu.
:/
 
Ale jak już wyszła beta dodatnia, to nic nie zmienia kwestia, że po terminie miesiączki.
Gdyby beta była ujemna teraz przed okresem, to wtedy tak, sprawdz za kilka dni w terminie okresu.
:/
Ok a co teraz jak mam to " plamienie" ? Kiedy robić test żeby wiedzieć czy dalej jestem w ciąży czy jednak ja straciłam?
 
reklama
Do góry