reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążą a leki na tarczyce

Dołączył(a)
19 Sierpień 2019
Postów
3
Witam
Mam pytanko jak to wygląda jak biore leki codziennie rano na niedoczynność tarczycy ale mam juz uregulowane wszystko a chcialabym postarac sie o baby
Isc do lekarza?
Czy starać sie i isc dopiero jak juz bede
Prosze o odp
Pozdrawiam
 
reklama
Dobrze ,że masz uregulowaną tarczyce , jeśli chcecie się starać ,to warto iść do gina ,niech zobaczy co i jak ,doradzi jakie witaminki brać , a jeśli masz regularne cykle ,to sprawa będzie prosta ;)
 
czesc ja przed ciążą nie miałam problemu z tarczycą. Przed miałam wynik tsh około 2.7 dopiero gdy zaszłam w ciążę lekarz przepisał mi euthyrox i regulował dawkę do wyników najpierw 25 pozniej na przemian 25/50 w 2trym, pozniej 50 i teraz spadlo do 1.1 wracam do na przemiennej dawki. Skonsultuj z lekarzem gin.
 
Ja nie byłam osobiście u lekarza, ale przed uregulowałam tarczyce. Po zajsciu e ciążę idź od razu bo będzie potrzeba większą dawka
Ja jestem.w 6 tyg i w piątek jadę do lekarza. Sama sobie zrobiłam wynik tydzień temu i miałam 1.3 więc dobry
 
Do góry