reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża a owulacja

Rozwiązania
0
Witam. Może ktoś miał podobną sytuację i mi pomoże. 11 sierpnia miałam okres i trwał tak do 17 sierpnia i 19 współżyłam z mężem z wytryskiem do środka. 22 bolało mnie podbrzusze i miałam przez jakieś 2.5 dnia takie delikatne plamienie koloru jasnego różowego i brunatnego. Byłam wczoraj u ginekologa i sprawdził i mówił że to owulacja była. Ale dzisiaj 27 sierpnia znowu bolał mnie lewy jajnik i miałam śluz przezroczysty gęsty i pytanie czy to druga owulacja czy może oznaki ciąży ?

reklama

MalyGosc

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam. Może ktoś miał podobną sytuację i mi pomoże. 11 sierpnia miałam okres i trwał tak do 17 sierpnia i 19 współżyłam z mężem z wytryskiem do środka. 22 bolało mnie podbrzusze i miałam przez jakieś 2.5 dnia takie delikatne plamienie koloru jasnego różowego i brunatnego. Byłam wczoraj u ginekologa i sprawdził i mówił że to owulacja była. Ale dzisiaj 27 sierpnia znowu bolał mnie lewy jajnik i miałam śluz przezroczysty gęsty i pytanie czy to druga owulacja czy może oznaki ciąży ?
Myśle, ze owulacja może być tylko jedna w ciągu jednego cyklu 🤷🏻‍♀️
Na objawy ciąży jeszcze jest stanowczo za wcześnie, ale niewykluczone, ze do zapłodnienia mogło dojść. Plemniki w sprzyjającym środowisku potrafią dożyć nawet do 5 dni. Spokojnie poczekaj na termin kolejnej @, a jak się nie pojawi to zrób test lub betę ;)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niemożliwe, żebyś 3 dni po stosunku już miała objawy implantacji (plamienie), więc stawiam, że to była owulacja, a wczorajsze objawy mogą być ciążowymi, ale to potwierdzi Ci tylko i wyłącznie beta z krwi ;)

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Wydaje mi się że za wcześnie na bete, od sexu minęło 5 dni , poczekaj do terminu @ i wtedy beta

Kobieta87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Betę zrobiłam 31 sierpnia i wynik <0,1 więc raczej nie jestem. Chyba że za szybko zrobiłam
A ja wam powiem jak to jest u mnie.. W kalendarzyku owulacja. Czuję że faktycznie to jest ten dzień bo mam mega skurcze.. Tak więc z moim próbujemy.. Po 5 dniach bylam w Polsce i umówiłam się na wizytę do lekarza.. Wchodze mówię mu że od stosunku niby w owulacje minęło 5 dni i że przyszłam tylko sprawdzić czy wszystko ze mną w porzadku bo tyle sie staramy i nic.. Bada mnie i mowi a pani ma dużo śluzu nic pani nie szczypie? Nie piecze? Mówię że nie.. A on do mnie to pójdzie pani na betę bo to może bardzo wczeana ciąża(5 dni po stosunku) kazal mi iść na drugi dzien badaniw zrobić i mowi ze jak beda wyjdzie 2 lub 3 t9 wczesna ciąża alw z racji tego ze maialm samolot na drugi dzień to poszłam tego samego dnia i beta wyszła 2,3.. Jak dla mnie ciąży brak a lekarz mi mówi że teraz mam czekać do miesiączki i jak nie dostanę to mam powtórzyć betę.. jak robiłam betę (luty i marzec) mialam oba wyniki bety 1,1 także powiem Ci że te 2,3 dało mi nadzieję :)

Rozwiązania
0
A ja wam powiem jak to jest u mnie.. W kalendarzyku owulacja. Czuję że faktycznie to jest ten dzień bo mam mega skurcze.. Tak więc z moim próbujemy.. Po 5 dniach bylam w Polsce i umówiłam się na wizytę do lekarza.. Wchodze mówię mu że od stosunku niby w owulacje minęło 5 dni i że przyszłam tylko sprawdzić czy wszystko ze mną w porzadku bo tyle sie staramy i nic.. Bada mnie i mowi a pani ma dużo śluzu nic pani nie szczypie? Nie piecze? Mówię że nie.. A on do mnie to pójdzie pani na betę bo to może bardzo wczeana ciąża(5 dni po stosunku) kazal mi iść na drugi dzien badaniw zrobić i mowi ze jak beda wyjdzie 2 lub 3 t9 wczesna ciąża alw z racji tego ze maialm samolot na drugi dzień to poszłam tego samego dnia i beta wyszła 2,3.. Jak dla mnie ciąży brak a lekarz mi mówi że teraz mam czekać do miesiączki i jak nie dostanę to mam powtórzyć betę.. jak robiłam betę (luty i marzec) mialam oba wyniki bety 1,1 także powiem Ci że te 2,3 dało mi nadzieję :)
Czyli można już Ci gratulować czy jeszcze nie wiadomo ?

reklama
Rozwiązania
0
Siedzę i się zastanawiam czy jest sens robić test po 7 dniach czy poczekać do miesiączki 🙈 także nie wiem 😂🙈
Powiem Ci że czytałam o tym i ponoć jest lepiej zrobić kiedy nie ma miesiączki. Ja zrobiłam bardzo szybko ale czytałam że jedna dziewczyna tez zrobiła jakoś tydzień przed okresem i miała 0.1 tak jak ja i miała objawy ciąży więc po kilku dniach poszła znowu i wyszło że w ciąży ale poszła wtedy jak miała dostać okres

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Późna owulacja a ciąża - w którym dniu? Potrzebuję porady 6
R Dziwna sytuacja z okresem Ciąża, poród, połóg 38
karolciaaa29 Podwójna owulka? Staramy się 1
A testy owulacyjne clearblue i stymulacja owulacji Potrzebuję porady 9
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 15
L Pierwsze objawy - wczesne Staramy się 24
F Późna owulacja a ciąża. Ciąża, poród, połóg 14
F Problemy z pękaniem pęcherzyka. Potrzebuję porady 12
N Dziwne bóle brzucha jak zakwasy Staramy się 14
B Czy to ciąża? Plamienie i bolesny brzuch w owulacje lub przed nią Potrzebuję porady 36
W Porada! Potrzebuję porady 1
Maidenhead Oczekiwanie na pozytywny wynik, jak wczesnie? Potrzebuję porady 4
K ciąża? spóźniona owulacja/ brak? Potrzebuję porady 10
P Ciąża owulacja Ciąża, poród, połóg 4
D Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 11
P Starania o dziecko, owulacja itp. Ciąża, poród, połóg 14
S Krwawienie owulacyjne Staramy się 0
M Książka, poradnik ciąża, poród, pierwsze miesiące Potrzebuję porady 2
S Czy to może być ciąża? Staramy się 3
Kinga245 Ciąża Potrzebuję porady 10
A Ciąża po łyzeczkowaniu Potrzebuję porady 20
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
N Koronawirus, ciąża i starsze dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 26
Paola5656 Ciąża Ciąża, poród, połóg 7
Y Ciąża, poronienie? Milion myśli naraz... Staramy się 3
M Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 6
M Opieka nad dzieckiem po rozwodzie Potrzebuję porady 4
K Antybiotyk a ciąża Staramy się 1
M Czy to ciąża pozamaciczna? Przyszłe mamy 8
K Prowadzenie auta a ciąża ? Potrzebuję porady 9
Puna28 Czy to ciąża niskie beta Ciąża, poród, połóg 27
L Listopadowe kropki - II kreski ❤️ Staramy się 95
Havana1995 Ciąża pozamaciczna czy poronienie Potrzebuję porady 21
angelika.zima5 Śluz na końcówce ciąży :) Potrzebuję porady 2
A Ciąża po poronieniu. Jak przestać się bać? Ciąża, poród, połóg 32
Oliwcia321 Ciąża Staramy się 3
D Pechrzyk/ bąbelek na sutku ciąża Potrzebuję porady 1
J Czy to może być ciąża Ciąża, poród, połóg 5
E Monitoring, stymulacja, ovitrelle - po jakim czasie ciąża ? Potrzebuję porady 13
M Zastrzyki przeciwzakrzepowe wczesna ciąża Ciąża, poród, połóg 36
M Wyniki b hcg. Ciąża, poród, połóg 19
Havana1995 Ciąża pozamaciczna?! Potrzebuję porady 44
babywiktoria1992 ciąża czy nie ciąża Potrzebuję porady 8
W Ciąża w wieku 19 lat Ciąża, poród, połóg 25
Mg94 Zmniejszenie sie mdlosci po przeziebieniu Ciąża, poród, połóg 0
amanda2903 Plamienie implantacyjne czy dziwny okres? Potrzebuję porady 4
Keflptrey Niepewne testy, czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 9
M Ciąża przy Pcos Staramy się 21
Majka1234 Umowa o prace a ciąża Potrzebuję porady 9
kasiaagrabowska Czy widać tu płeć dziecka? Ciąża, poród, połóg 1