reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a owulacja

basiaaa211

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2020
Postów
16
Witam. Może ktoś miał podobną sytuację i mi pomoże. 11 sierpnia miałam okres i trwał tak do 17 sierpnia i 19 współżyłam z mężem z wytryskiem do środka. 22 bolało mnie podbrzusze i miałam przez jakieś 2.5 dnia takie delikatne plamienie koloru jasnego różowego i brunatnego. Byłam wczoraj u ginekologa i sprawdził i mówił że to owulacja była. Ale dzisiaj 27 sierpnia znowu bolał mnie lewy jajnik i miałam śluz przezroczysty gęsty i pytanie czy to druga owulacja czy może oznaki ciąży ?
 
reklama
Siedzę i się zastanawiam czy jest sens robić test po 7 dniach czy poczekać do miesiączki 🙈 także nie wiem 😂🙈
Powiem Ci że czytałam o tym i ponoć jest lepiej zrobić kiedy nie ma miesiączki. Ja zrobiłam bardzo szybko ale czytałam że jedna dziewczyna tez zrobiła jakoś tydzień przed okresem i miała 0.1 tak jak ja i miała objawy ciąży więc po kilku dniach poszła znowu i wyszło że w ciąży ale poszła wtedy jak miała dostać okres
 
reklama
Powiem Ci że czytałam o tym i ponoć jest lepiej zrobić kiedy nie ma miesiączki. Ja zrobiłam bardzo szybko ale czytałam że jedna dziewczyna tez zrobiła jakoś tydzień przed okresem i miała 0.1 tak jak ja i miała objawy ciąży więc po kilku dniach poszła znowu i wyszło że w ciąży ale poszła wtedy jak miała dostać okres
Powiem Ci że ja z córką miałam tak że poszłam do laboratorium zrobić test ale z moczu i wyszło że nie jestem a miesiączka z trzy dni mi siw spóźniła, nie dostalam kokejne dwa tygodnie poszłam raz jeszcze i sie okazalo że ciąża.. Ale to bylo 11 lat temu 🙈
 
Powiem Ci że ja z córką miałam tak że poszłam do laboratorium zrobić test ale z moczu i wyszło że nie jestem a miesiączka z trzy dni mi siw spóźniła, nie dostalam kokejne dwa tygodnie poszłam raz jeszcze i sie okazalo że ciąża.. Ale to bylo 11 lat temu 🙈
No ja przy pierwszym synku współżyłam zaraz po miesiączce czyli 23 miałam okres a współżyłam 31 grudnia i nic nie wiedziałam że jestem w ciąży i też mi się spóźniał okres więc zrobiłam test ciążowy i wyszła bardzo słaba kreska ledwie widoczna więc za 2 dni powtórzyłam i wyszła już wyraźniejsza :)
 
A teraz miałam owulację w 11 dniu cyklu a w 8 współżyłam bo byłam na wizycie u ginekologa i mówił że jest płyn i że owulacja była ale mówił że raczej nie będzie ciąży ale minęło 2.5 dnia od stosunku do owulacji. Dlatego też zrobiłam betę ale 31 sierpnia i nie wiem czy nie za szybko bo okres mam mieć 8-9 wrzesień
 
A teraz miałam owulację w 11 dniu cyklu a w 8 współżyłam bo byłam na wizycie u ginekologa i mówił że jest płyn i że owulacja była ale mówił że raczej nie będzie ciąży ale minęło 2.5 dnia od stosunku do owulacji. Dlatego też zrobiłam betę ale 31 sierpnia i nie wiem czy nie za szybko bo okres mam mieć 8-9 wrzesień
Ja mam dostać okres 10.09 a u lekarza bylam tylko dlatego że akurat bylam w Polsce i chciałam zobaczyć czy wszystko jest okej ☺️ nie spodziewam się ciąży bo jak już tyle razy się nie udało to mam małe nadzieję ale zawsze coś tam jednak z tyłu głowy siedzi ☺️ zwłaszcza że ta beta wyszła 2,3 a lekarz mi powiedział że jak będzie 2 i więcej to bardzo wczesna ciąża.. Az wyszukalam betę z marca i lutego i patrze a tam 1,1 więc tą nutkę nadziei jednak mam🙈☺️
 
Ja mam dostać okres 10.09 a u lekarza bylam tylko dlatego że akurat bylam w Polsce i chciałam zobaczyć czy wszystko jest okej ☺ nie spodziewam się ciąży bo jak już tyle razy się nie udało to mam małe nadzieję ale zawsze coś tam jednak z tyłu głowy siedzi ☺ zwłaszcza że ta beta wyszła 2,3 a lekarz mi powiedział że jak będzie 2 i więcej to bardzo wczesna ciąża.. Az wyszukalam betę z marca i lutego i patrze a tam 1,1 więc tą nutkę nadziei jednak mam🙈
Mam nadzieję że jednak teraz się uda i trzymam kciuki! No ja mam nadzieję że u mnie nie będzie jednak :)
 
reklama
Do góry