reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a papierosy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Paula2799 poczytaj co oznacza palenie w ciąży, oglądanij filmiki.. jeśli to Cię nie przekona to nie mam pomysłu :(
 
Ja też paliłam dużo i długo ale jak zachodzilam w ciążę to nie mialam nigdy problemu żeby rzucić .Mam trójkę dzieci i ani w ciąży i wtedy karmiłam piersią nie palilam .Po prostu rzucałam fajki i tyle .
 
Czy to jest jakaś ściema czy co ? Miesiąc temu pytałaś o miesiączkę po połogu, a tu już 17 tc ? I jeszcze palenie? :/
 
No dokładnie, palę kilka lat i jest ciężko, a nie chce palić i nie chce truc mojego dzidziusia no ale nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Ja palilam przed zajsciem, w ciazy nie palilam,nie to ze mi nie podchodzily,ale to ze moga zaszkodzic dzidzi ;) tak mi to weszlo w glowe ze po ciazy mimo ze mam chec nieraz to nie zapale ;) a radzic sobie radzilam podjadajac owoce i warzywa :* no i to ze mi sie w mozgu przestawilo :p
 
Hej kobietki!
Jak radzilyscie sobie z paleniem w ciąży?
Jestem w 17 tygodniu. A nadal palę papierosy może macie jakieś sposoby?
Wiem że to szkodzi, ale po prostu palę mniej niż zazwyczaj ostatnio. Pomóżcie.
Po prostu rzuć. Nie ma innej opcji ani złotej rady. Wiem że nie łatwo ale zdrowie dziecka ważniejsze [emoji6] wiem co mówię bo sama kopciłam ponad połowę swojego życia i jak zaszlam w ciążę to rzuciłam w trzy dni. Dwa pierwsze dni po razie poczestowałam się od męża żeby szoku nie było i tyle. Mimo, że ciągnęło mnie jeszcze do połowy ciąży to już nie zapaliłam. Oby i Tobie się udało [emoji6]
 
reklama
Paliłam długo i dużo, a jak tylko zobaczyłam 2 kreski na teście to w momencie paczka lądowała w koszu.
Nie tknęłam papierosów w obu ciążach, aż do zakończenia karmienia.
Nie ma sensu stopniowo, powoli, bo u Ciebie to już 17 tydzień, powinnaś rzucić już dawno, a Ty nadal regularnie palisz.
Przyznam szczerze, że jak widzę kobietę w ciąży z papierosem w ustach, to się we mnie gotuje...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry