reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Od lizania dziwnych otworów i gmerania brudnymi paluchami to Ty tu jesteś od kilku dni specjalistka
Jak to? a nie chłopak brudas ? :D
Dirty Hands Art GIF by 60 Second Docs
 
Myślę, że tu jest klasyczny przykład "trafił swój na swego".
Jak oni 2 tygodnie tej spermy nie znaleźli to sobie wyobraz jak sterylnie musi być w tej sypialni 😂
nie wierzę 🤣🤣🤣🤣🤣 . Współczuje rodzicom, rodzinom i sąsiadom 😆😆😆
 
Może Twój jest brudasem
Ciężko mi sobie przypomnieć, żebym kiedykolwiek miała taką sytuację jak Ty. Mój systematycznie rączki grzecznie myje po każdym wyjściu z toalety, ogólnie mega zadbany facet . A też się nie raz bawiliśmy i nigdy mi nic nie dolegało, tak jak Tobie grzybica macicy level hard
italian middle finger GIF by Guy Trefler
 
Ciężko mi sobie przypomnieć, żebym kiedykolwiek miała taką sytuację jak Ty. Mój systematycznie rączki grzecznie myje po każdym wyjściu z toalety, ogólnie mega zadbany facet . A też się nie raz bawiliśmy i nigdy mi nic nie dolegało, tak jak Tobie grzybica macicy level hard
italian middle finger GIF by Guy Trefler
Nawet jak mam tą grzybicę to uwierz może opóźnić okres ale nie zatrzymać
 
reklama
Chyba trzeci i dalej nie wiemy w jaki otwór poleciała ta sperma i czy gacie ze spandexu. Tyle pytań tak malo odpowiedzi
dokładnie 🤣 lasce się raczej nudzi. albo chora psychicznie i ma urojenia, że jest w ciąży, skoro tak twardo stoi przy swoim. ma infekcję intymna i tyle, mam nadzieję, że zostanie zablokowana. współczuję kobietom, które wydają tyle kasy na in vitro itd, tyle lat poświęcają, a nie wiedzą, że mogą zajść od palca.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry