reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dokładnie 🤣 lasce się raczej nudzi. albo chora psychicznie i ma urojenia, że jest w ciąży, skoro tak twardo stoi przy swoim. ma infekcję intymna i tyle, mam nadzieję, że zostanie zablokowana. współczuję kobietom, które wydają tyle kasy na in vitro itd, tyle lat poświęcają, a nie wiedzą, że mogą zajść od palca.

Zwykły nastoletni troll bez koleżanek i kontroli rodzicielskiej. Średnio co miesiąc taki element się trafia. Czas po prostu odnaleźć rodziców i pokazać co dziecina wypisuje w necie. Myślę, że taka rozmowa z mamusia i tatusiem szybko rozjaśni w małej durnej główce
 
reklama
dokładnie 🤣 lasce się raczej nudzi. albo chora psychicznie i ma urojenia, że jest w ciąży, skoro tak twardo stoi przy swoim. ma infekcję intymna i tyle, mam nadzieję, że zostanie zablokowana. współczuję kobietom, które wydają tyle kasy na in vitro itd, tyle lat poświęcają, a nie wiedzą, że mogą zajść od palca.
Może i zaczęłam mieć je po tym plamieniu, a teraz brak okresu to jeszcze bardziej, nie jestem nastolatka...
 
Może i zaczęłam mieć je po tym plamieniu, a teraz brak okresu to jeszcze bardziej, nie jestem nastolatka...
to zrób test i zobaczysz, że w ciąży nie jesteś 🙈 skąd się tacy ludzie biorą, to nie wiem.
Zwykły nastoletni troll bez koleżanek i kontroli rodzicielskiej. Średnio co miesiąc taki element się trafia. Czas po prostu odnaleźć rodziców i pokazać co dziecina wypisuje w necie. Myślę, że taka rozmowa z mamusia i tatusiem szybko rozjaśni w małej durnej główce
też tak myślę, jeszcze jestem za krótko na forum, żeby widzieć częściej takie posty. a jeśli nie jest dzieckiem, to tylko o niej świadczy. tak czy inaczej, chyba trzeba ją zlewać, bo jakby była pewna, że jest w ciąży, to dawno byłaby u lekarza lub test by zrobiła
 
reklama
Kobietki dostałam tej miesiączki 10 dni po luteinie ufff, miałyście rację nie można tak zajść w ciążę... Ale po prostu po tym plamieniu dostałam takich schiz, że głowa mała...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry