reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ty dalej taka nie miła?? Przecież po to jest forum, ludzie kochani...
wszyscy tutaj Ci mowia że nie możesz być w ciąży? Tłumaczenie Ci setny raz, że nie ma szans. Najcierpliwszy człowiek by nie wytrzymał. Czego nie rozumiesz?
 
wszyscy tutaj Ci mowia że nie możesz być w ciąży? Tłumaczenie Ci setny raz, że nie ma szans. Najcierpliwszy człowiek by nie wytrzymał. Czego nie rozumiesz?
Tego nie rozumiem, że po luteinie zawsze miałam okres, teraz 7 dzień i nie ma, mam jakieś dziwne zawroty głowy, bolące sutki ale okresu nie ma
 
Tego nie rozumiem, że po luteinie zawsze miałam okres, teraz 7 dzień i nie ma, mam jakieś dziwne zawroty głowy, bolące sutki ale okresu nie ma
źle bierzesz luteine, a objawy są spowodowane hormonami, a nie ciąża. W twoim przypadku nie ma szans na ciążę!
 
A skąd ten pomysł, że forum istnieje po to, aby zadawać głupie pytania?
To są głupie pytania?? Kurde kobiety, każda by się martwiła jakby dostała takiego plamienia... Co prawda implantacja podobno występuje bliżej spodziewanej miesiączki czyli 21 dnia cyklu ja dostałam na 15dzien nie spodziewałam się tego dnia miesiączki, poza tym teraz po luteinie brak jej, no trafi mnie, piersi bolą, podbrzusze tez, suchość pochwy ale nie ma jej i już
 
To są głupie pytania?? Kurde kobiety, każda by się martwiła jakby dostała takiego plamienia... Co prawda implantacja podobno występuje bliżej spodziewanej miesiączki czyli 21 dnia cyklu ja dostałam na 15dzien nie spodziewałam się tego dnia miesiączki, poza tym teraz po luteinie brak jej, no trafi mnie, piersi bolą, podbrzusze tez, suchość pochwy ale nie ma jej i już
No nie, gdy mnie coś martwi z tematów zdrowotnych, to udaję się do odpowiedniego lekarza. Nie wpadłabym na to, żeby leczyć się przez internet.
 
@aniaslu jest szansa zablokować tego trolla. To bywa zabawne, ale aktualnie jest juz po prostu obrzydliwie głupie. Ileż można
 
@aniaslu jest szansa zablokować tego trolla. To bywa zabawne, ale aktualnie jest juz po prostu obrzydliwie głupie. Ileż można
To nie czytaj i nie odpisuj, pomiń po prostu, nie komentuj,, troll to ty jesteś i tu zawsze mądre pytania zadajesz?? Wątpię,, poblokujcie wszystkich co napiszą nie tak, przecież grupa jest tylko dla wybranych co widać
 
reklama
To nie czytaj i nie odpisuj, pomiń po prostu, nie komentuj,, troll to ty jesteś i tu zawsze mądre pytania zadajesz?? Wątpię,, poblokujcie wszystkich co napiszą nie tak, przecież grupa jest tylko dla wybranych co widać
Grupa nie jest dla wybranych. Nie pieprz głupot. Po prostu Ty jesteś coraz bardziej żałosna, bo nie dociera do Ciebie że ciąża jest z pełnego seksu. A co najlepsze, że nie każdy pełny stosunek gwarantuje ciążę.
Odpuść sobie. Daj spokój już temu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry