reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a petting? Zwariowałam?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jak sperma dostała się przez pępek to możesz być w ciąży :) Żarcik oczywiście, nie masz się o co martwić, nie jesteś w ciąży :D
 
Hmm, ja akurat uważam, ze przy poziomie edukacji seksualnej w naszym kraju to pytanie nie jest aż takie głupie 🙂 ja wielokrotnie w szkole od kilku osób słyszałam (nauczycielka wdż, pani która przyjeżdżała do szkoły na specjalne spotkania dla dziewczyn), ze taka ‚zabawa’ może skończyć się ciążą 🙂 niektórzy ginekolodzy tez mówią takie rzeczy. To chyba dobrze, ze dziewczyna chce zweryfikować swoją wiedzę. A ludzie popełniają błędy. I dziewczyna nie zapytała Was czy i co ma robić ze swoim partnerem, tylko czy takie zachowanie może skutkować ciążą.
 
Hmm, ja akurat uważam, ze przy poziomie edukacji seksualnej w naszym kraju to pytanie nie jest aż takie głupie [emoji846] ja wielokrotnie w szkole od kilku osób słyszałam (nauczycielka wdż, pani która przyjeżdżała do szkoły na specjalne spotkania dla dziewczyn), ze taka ‚zabawa’ może skończyć się ciążą [emoji846] niektórzy ginekolodzy tez mówią takie rzeczy. To chyba dobrze, ze dziewczyna chce zweryfikować swoją wiedzę. A ludzie popełniają błędy. I dziewczyna nie zapytała Was czy i co ma robić ze swoim partnerem, tylko czy takie zachowanie może skutkować ciążą.

I Twój post zapewne nie udzielił jej takiej odpowiedzi, a jednak jest chyba jedynym nie na temat w tym wątku [emoji6] nikt jej nie zjadł, dostała wiele tych odpowiedzi i nawet ogólne rady. Dyskusja była całkiem sympatyczna [emoji2368]

I NIGDY nie spotkałam się ani nie słyszałam o żadnym nauczycielu, a tym bardziej ginekologu, który mówiłby takie głupoty [emoji15] współczuje doświadczeń. Prędzej poradziłabym dziewczynie poradę u ginekologa w sprawie antykoncepcji niż na forum, bo tu to dopiero może wyszukać interesujące bzdety. Chce wierzyć, ze jednak ludzie, którzy ukończyli studia medyczne raczej pamiętają, czego się tam uczyli i mam nadzieje ze te wyjątki, o których piszesz kumulują się wokół Twoich historii.
 
Hmm, ja akurat uważam, ze przy poziomie edukacji seksualnej w naszym kraju to pytanie nie jest aż takie głupie 🙂 ja wielokrotnie w szkole od kilku osób słyszałam (nauczycielka wdż, pani która przyjeżdżała do szkoły na specjalne spotkania dla dziewczyn), ze taka ‚zabawa’ może skończyć się ciążą 🙂 niektórzy ginekolodzy tez mówią takie rzeczy. To chyba dobrze, ze dziewczyna chce zweryfikować swoją wiedzę. A ludzie popełniają błędy. I dziewczyna nie zapytała Was czy i co ma robić ze swoim partnerem, tylko czy takie zachowanie może skutkować ciążą.
Kiedyś edukacji seksualnej nie było wcale, a dziewczyny nie wpadały na pomysł zajścia w ciążę przez pępek. Przynajmniej ja takich herezji nie słyszałam.

I ok, zgadzam się, że dobrze, że pyta. Ale po pierwsze, na litość nie w takim miejscu. Bo tu poziom wiedzy niestety różny. Po drugie chyba trochę za późno na takie pytania, skoro nie chce być teraz w ciąży.

Poza tym, jak jest dorosła na seksy, to powinna być dorosła i mieć odwagę załatwić sobie antykoncepcję lub chociaż kupić prezerwatywy.

Moim zdaniem właśnie przez takie pobłażanie jest potem cała masa niechcianych ciąż, młodocianych matek i porzuconych dzieci.
 
Kiedyś edukacji seksualnej nie było wcale, a dziewczyny nie wpadały na pomysł zajścia w ciążę przez pępek. Przynajmniej ja takich herezji nie słyszałam.

I ok, zgadzam się, że dobrze, że pyta. Ale po pierwsze, na litość nie w takim miejscu. Bo tu poziom wiedzy niestety różny. Po drugie chyba trochę za późno na takie pytania, skoro nie chce być teraz w ciąży.

Poza tym, jak jest dorosła na seksy, to powinna być dorosła i mieć odwagę załatwić sobie antykoncepcję lub chociaż kupić prezerwatywy.

Moim zdaniem właśnie przez takie pobłażanie jest potem cała masa niechcianych ciąż, młodocianych matek i porzuconych dzieci.
Ale na litość boską, ja nie pytałam o zajście w ciążę przez pępek 😂 Bez przesady jednak.
Pytałam czy jest możliwe zapłodnienie w sytuacji kiedy mógł mi coś przenieść na palcach. Naprawdę źle zrozumiały Panie moje pytanie. To już któraś osoba której muszę z zażenowaniem tłumaczyć, że nie obawiam się ciąży przez pępek a przez przeniesienie preejakulat.
 
Ale na litość boską, ja nie pytałam o zajście w ciążę przez pępek [emoji23] Bez przesady jednak.
Pytałam czy jest możliwe zapłodnienie w sytuacji kiedy mógł mi coś przenieść na palcach. Naprawdę źle zrozumiały Panie moje pytanie. To już któraś osoba której muszę z zażenowaniem tłumaczyć, że nie obawiam się ciąży przez pępek a przez przeniesienie preejakulat.

Mimo wszystko jest to tez lekko żenujące [emoji6]
 
Żenujące jest ,że zapytałam czy można przenieść nasienie na palcach które zapłodni? Żadna z was mi na to nie odpowiedziała jednoznacznie , tylko jedna Pani. I to żadna która się tutaj udzielała wprost.
 
Żenujące jest ,że zapytałam czy można przenieść nasienie na palcach które zapłodni? Żadna z was mi na to nie odpowiedziała jednoznacznie , tylko jedna Pani. I to żadna która się tutaj udzielała wprost.

Jeśli masz więcej niż 12 lat to tak. Wiele osób próbowało Ci wyjaśnić dlaczego tak się nie da, edukując, żebyś wiedziała na przyszłość i nie musiała pytać o inne mniej lub bardziej dziwne rzeczy, nawet myślałam, ze przyjmujesz to do wiadomości całkiem dobrze, ale wychodzi na to, ze jesteś kolejna, która oczekuje „tak” lub „nie” po to, żeby za miesiąc zapytać czy możesz być w ciąży od dotknięcia członkiem okolic odbytu. Nie zrozum mnie zle, myśle, ze po prostu zle odbierasz informacje, które ktoś próbował Ci tu przekazać. Mówisz, ze żenujące jest to, ze musisz kolejnej osobie tłumaczyć, a jednocześnie sama nie odczuwasz nawet minimalnego zażenowania z powodu zadanego pytania. Bo dla kogoś świadomego to pytanie jest nawet trochę zabawne i zadziwiające. Nie ma się co obrażać, tylko posłuchać, jeśli nie wiesz takich rzeczy to tym bardziej posłuchać kogoś, kto wie i wyjaśnia. Jeśli forma przekazania informacji jest dla Ciebie niejasna to możesz poprosić o przedstawienie sprawy inaczej, nie widzę problemu [emoji2368]

A rady dotyczące antykoncepcji pochwalam, bo jeśli już wchodzisz w tematy seksu a bardzo ciąży nie chcesz i się jej boisz to masz dwa wyjścia: nie zabawiać się, albo stosować antykoncepcję. Inne metody nie ma.
 
reklama
Żenujące jest ,że zapytałam czy można przenieść nasienie na palcach które zapłodni? Żadna z was mi na to nie odpowiedziała jednoznacznie , tylko jedna Pani. I to żadna która się tutaj udzielała wprost.
Ale jak sobie wyobrażasz ciążę z preejakulatu (który ma bądź co bądź mniej plemników, zazwyczaj gorszej jakości), które najpierw znalazły się na Twoich wargach sromowych, potem na palcach faceta a potem w Twojej pochwie?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry