reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a seks

reklama
Jestem w 3/4 tygodniu ciąży, czy uprawiając seks jest duże prawdopodobieństwo poronienia?
W 4tc przeważnie dochodzi do zagnieżdżenia zarodka. To ten okres gdzie jesteś w terminie spodziewanej miesiączki, że tak naprawdę nie wiesz czy w 100% dojdzie do zagnieżdżenia zarodka. Co do do seksu to różnie. Inni mówią że nie ma przeciwwskazań,a inni, że lepiej opuścić zbliżenia na jakiś czas.
 
@alami masz nie tak policzony wiek ciąży - jeśli masz ja potwierdzona, to musisz być dalej niż 3/4 TC. 4 TC to czas miesiączki, która nie nadchodzi...beta jest wtedy w granicach 200-400. Aby lekarz coś zobaczył musi mieć przynajmniej 1000.

Wiek ciąży ma znaczenie dla badań czy terminu porodu.

Co do seksu - w ciąży zdrowej, fizjologicznej nie ma przeciwwskazań. To lekarz wprowadza zakaz z jakiegoś powodu.

Powodzenia ❤️
 
@alami masz nie tak policzony wiek ciąży - jeśli masz ja potwierdzona, to musisz być dalej niż 3/4 TC. 4 TC to czas miesiączki, która nie nadchodzi...beta jest wtedy w granicach 200-400. Aby lekarz coś zobaczył musi mieć przynajmniej 1000.

Wiek ciąży ma znaczenie dla badań czy terminu porodu.

Co do seksu - w ciąży zdrowej, fizjologicznej nie ma przeciwwskazań. To lekarz wprowadza zakaz z jakiegoś powodu.

Powodzenia ❤️
Byłam kochana u ginekologa we wtorek (8 listopada) kobitka powiedziała mi, że samej ciąży 3 tydzień, na usg domacicznym było widać małą kropeczkę, lekarka kazała przyjść mi za 3 tygodnie gdzie będzie już widać zarodek... nie mam pojęcia jak to wszystko działa hah
 
Byłam kochana u ginekologa we wtorek (8 listopada) kobitka powiedziała mi, że samej ciąży 3 tydzień, na usg domacicznym było widać małą kropeczkę, lekarka kazała przyjść mi za 3 tygodnie gdzie będzie już widać zarodek... nie mam pojęcia jak to wszystko działa hah

W 3 tygodniu ciąży nie ma nawet pęcherzyka. Ba! Na tym etapie może morula stała się blastocysta i przy dobrych wiatrach się zagnieździ. Jeśli Twój lekarz nie ma pojęcia co dzieje się na poszczególnych etapach ciąży to lepiej zmień go już bo dobrze by było żeby ciążę prowadził ktoś kompetentny
 
Byłam kochana u ginekologa we wtorek (8 listopada) kobitka powiedziała mi, że samej ciąży 3 tydzień, na usg domacicznym było widać małą kropeczkę, lekarka kazała przyjść mi za 3 tygodnie gdzie będzie już widać zarodek... nie mam pojęcia jak to wszystko działa hah
To chyba Twoja lekarka też nie bardzo 🙈

Tutaj masz to wyjaśnione:

 
To chyba Twoja lekarka też nie bardzo 🙈

Tutaj masz to wyjaśnione:

Czyli w którym mogę być tyg?
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20221111-210339_Flo.jpg
    Screenshot_20221111-210339_Flo.jpg
    215,5 KB · Wyświetleń: 62

Podobne tematy

Odpowiedzi
57
Wyświetleń
2 tys
starająca się o dziecko
S
Odpowiedzi
3
Wyświetleń
2 tys
guest-1679639604
G
G
Odpowiedzi
21
Wyświetleń
2 tys
starająca się o dziecko
S
Do góry