reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a spirala

Dołączył(a)
19 Maj 2012
Postów
11
Miasto
Kiruna, Szwecja
Cześć! Czy ktoś miał takie doświadczenie aby zajść w ciąże przy spirali? Jestem mamą dwójki dzieci. Od 5 lat stosuje spiralę i jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła. Spirala była wymieniona ostatnio około 1,5 miesiąca temu. Jakieś 10 dni temu dostałam okres, zgodnie z planem, trochę skąpy ale nic nadzwyczajnego wiec nawet nie zwróciłam na to uwagi. Ale od 3 dni mam powiększone piersi i ten specyficzny ból piersi, który odczuwałam tylko w ciąży albo podczas karmienia piersią. Oprócz tego bóle pleców i bóle w podbrzuszu. Teraz tak... szansa na ciąże przy spirali jest baaaardzo mała. Tym bardziej ze miałam okres. Może to być owulacja, ale jeśli tak to takiej jeszcze nie miałam a mam 36 lat... co sądzicie, testować?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć! Jestem mamą dwójki dzieci. Od 5 lat stosuje spiralę i jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła. Spirala była wymieniona ostatnio około 1,5 miesiąca temu. Jakieś 10 dni temu dostałam okres, zgodnie z planem, trochę skąpy ale nic nadzwyczajnego wiec nawet nie zwróciłam na to uwagi. Ale od 3 dni mam powiększone piersi i ten specyficzny ból piersi, który odczuwałam tylko w ciąży albo podczas karmienia piersią. Oprócz tego bóle pleców i bóle w podbrzuszu. Teraz tak... szansa na ciąże przy spirali jest baaaardzo mała. Tym bardziej ze miałam okres. Może to być owulacja, ale jeśli tak to takiej jeszcze nie miałam a mam 36 lat... co sądzicie, testować?
Wydaje mi się że lepiej niż pytać na forum, lepiej kupić za kilka zł test. To groszowe sprawy, a wyjaśni wiele. Nikt przecież na forum nie jest w stanie odpowiedzieć czy jest ciaza, czy nie.
 
Mojej koleżance ost to właśnie przy wkładaniu 1 spirali to wypadła a miała dni płodne ....
była pewna ze jest bezpieczna a wtedy nie była bo jest coś takiego jak obrona ciała przed ciałem obcym którego wyrzuca
 
Hej. Ja też właśnie się zastanawiam czy jestem w ciąży... Mam wkładkę ponad 4 lata, na ostatniej wizycie u gina w lutym myślałam że już będzie zmiana ale powiedział że rok mogę jeszcze ponosić bo wkładka wciąż na swoim miejscu.. ostatni stosunek miałam jakiejś niecale 3 tygodnie temu. Miałam ostatnio straszne bóle podbrzusza brzucha ale często miałam takie przy owu. Wczoraj pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się że wymiotowałam zaraz po jedzeniu 😳 dziś też trochę mnie mdliło do południa. Dodam że jestem mamą dwójki dzieci 11 i 9 lat... W żadnej ciąży nie wymiotowałam. Okres powinnam mieć za jakiejś 6 dni.. czy to możliwe że już są oznaki ciąży ?! Na okres nie mam póki co żadnych objawów nigdzie zreguly tydzień przed bolał mnie brzuch.
Naczytałam się już w necie i jest sporo przypadków ciąży ze spirali.. spirala miedziana. Już kupiłam testy i jutro rano zrobię pierwszy bo do okresu chyba nie wytrzymam...
 
Cześć! Czy ktoś miał takie doświadczenie aby zajść w ciąże przy spirali? Jestem mamą dwójki dzieci. Od 5 lat stosuje spiralę i jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła. Spirala była wymieniona ostatnio około 1,5 miesiąca temu. Jakieś 10 dni temu dostałam okres, zgodnie z planem, trochę skąpy ale nic nadzwyczajnego wiec nawet nie zwróciłam na to uwagi. Ale od 3 dni mam powiększone piersi i ten specyficzny ból piersi, który odczuwałam tylko w ciąży albo podczas karmienia piersią. Oprócz tego bóle pleców i bóle w podbrzuszu. Teraz tak... szansa na ciąże przy spirali jest baaaardzo mała. Tym bardziej ze miałam okres. Może to być owulacja, ale jeśli tak to takiej jeszcze nie miałam a mam 36 lat... co sądzicie, testować?
Jak u Ciebie się skończyło ?.?
 
reklama
Hej. Ja też właśnie się zastanawiam czy jestem w ciąży... Mam wkładkę ponad 4 lata, na ostatniej wizycie u gina w lutym myślałam że już będzie zmiana ale powiedział że rok mogę jeszcze ponosić bo wkładka wciąż na swoim miejscu.. ostatni stosunek miałam jakiejś niecale 3 tygodnie temu. Miałam ostatnio straszne bóle podbrzusza brzucha ale często miałam takie przy owu. Wczoraj pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się że wymiotowałam zaraz po jedzeniu 😳 dziś też trochę mnie mdliło do południa. Dodam że jestem mamą dwójki dzieci 11 i 9 lat... W żadnej ciąży nie wymiotowałam. Okres powinnam mieć za jakiejś 6 dni.. czy to możliwe że już są oznaki ciąży ?! Na okres nie mam póki co żadnych objawów nigdzie zreguly tydzień przed bolał mnie brzuch.
Naczytałam się już w necie i jest sporo przypadków ciąży ze spirali.. spirala miedziana. Już kupiłam testy i jutro rano zrobię pierwszy bo do okresu chyba nie wytrzymam...
Daj znać jak test wyszedł
 
Do góry