reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza , a staranne zazywanie tabletek antykoncepcyjnych

Dołączył(a)
31 Grudzień 2021
Postów
5
Witam . Od 7 miesiacy biorę tabletki antykoncepcyjne Dionelle , biorę je regularnie, nie mam sobie nic do zarzucenia w thm temacie.. A jednak zawsze brałam w poniedziałek ostatnia tabletkę, następowała przerwa 7 dni i ZAWSZE występowało krwawienie w czwartek. Ostatnia tabletkę z wcześniejszego opakowania zażyłam 20 grudnia, w czwartek powinnam dostać krwawienie ,ale cisza. Jedyna opcja na zapłodnień to pełny stosunek 19 grudnia.
W poniedziałek 27 grudnia byłam u ginekologa, zbadała mnie i ciążę wykluczyła
Zaczęłam brać tabletki nadal , pani doktor mi powiedziała że może wystąpić słabe krwawienie albo dopiero po skończeniu tego opakowania.
Dzisiaj zrobiłam dwa testy ciążowe ( mam takie przeczucia ze to jednak ciaza) I wyszedl jeden zdecydowanie negatywny , a drugi ja widzę taka delikatna kreske.

Czy któraś mamusia tak miała? Przyznam , że mam już dwójkę dzieci , dopiero wróciłam do pracy i jestem załamana myślą o kolejnej ciazy
 
reklama
A masz zdjęcie tego testu?
Szanse moim zdaniem nieduże...
Może zrób betaHCG?
A na wizycie ginekolog mówiła, że była w ogóle owulacja czy nie?
 
A masz zdjęcie tego testu?
Szanse moim zdaniem nieduże...
Może zrób betaHCG?
A na wizycie ginekolog mówiła, że była w ogóle owulacja czy nie?
Niestety nie mam takiego zdjęcia, żeby pokazać 😭
Zrobię bete, ale najszybciej w poniedziałek, a jestem bardzo zestresowana
Niestety Pani ginekolog nie powiedziała mi nic takiego ( A ja nie spytałam, ucieszone faktem ze to nie ciaza )
Martwię się tym , że mogło być jeszcze za wcześnie na określanie czy to ciaza czy nie..
I nie wiem czy brać dalej te tabletki, czy się wstrzymać
 
Dla mnie szanse żadne, brałam tabletki kilka lat ,każdy stosunek pelny do końca w środku, żadnej ciąży, idz na bete jeśli masz wątpliwości
 
reklama
Do góry