reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, a szkoła rodzenia

Ja o przysługującej położnej dowiedziałam się z internetu, w czasie pierwszej ciąży. Prawda jest taka, że z tej pomocy przed nie korzystałam, sama nie wiem dlaczego, ale nawet nie żałuję. Początek porodu, to prawda, nie sposób przeoczyć te skurcze. Oddychania nauczyć się można na sali porodowej przed samym porodem z położną, choć ja nie miałam takiej możliwości. Przeć i oddychać nauczyłam się podczas porodu, i o dziwo rodziłam 20 minut. A jak już dostałam malutką to tylko ekspresowy kurs karmienia piersią i instynkt macierzynski sam się włączył. :) Bez strachu, szkoła rodzenia nie jest koniecznością. ;)
 
reklama
Do góry