)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża a tabletka po

monika267

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Oczywiście, że byłam młoda, ale zanim zaczęłam uprawiać seks to wiedziałam, co do czego i jak służy...
A jeśli się okaże, że autorka przez swoją niewiedzę zajdzie w ciążę, to co wtedy? Już nie dojrzeje i nie zmądrzeje...

aniaslu, fakt, z góry założyłam, że o tabletki antykoncepcyjne nie poprosiła, mój błąd :)
Gratuluję dojrzałości i doskonałości, większość młodych ludzi najpierw coś zrobi później pomyśli i nie ma co oceniać i krytykować innych, bo jak to powiadają "karma wraca" ja zanim coś skomentuje 3 razy pomyślę i postawie się na miejscu tej osoby nie wydaje "wyrokow" tj.zycie jedni przejdą przez nie bez potkniec a drudzy niestety mają gorzej.

reklama

cafe1997

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Czasem zamiast kogoś głaskać po główce trzeba nim potrząsnąć.
Owszem, czasem trzeba potrząsnąć, ale bez przesady ja też kiedyś nie wiedziałam co to owulacja itp jak większość moich rówieśniczek, ale sama z siebie chciałam się dowiedzieć. Nie każdy chce pogłębiać wiedzę na ten temat i nie zmusimy kogoś do tego. A to, że na forum ostatnio co raz więcej mało empatycznych odpowiedzi to inna strona medalu.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ja też nie twierdzę, że w wieku 16 lat wiedziałam absolutnie wszystko o cyklu kobiety, ale najważniejszego nauczyli mnie już wcześniej - seks bez zabezpieczenia = ciąża i nie było nawet mowy o czymkolwiek, jeśli nie było prezerwatywy.

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
@Nulini przypominam ci o poziomie edukacji seksualnej w naszym kraju. I naprawdę poznałam osoby, które mimo wykształcenia wyższego były w stanie uwierzyć, że jeśli w basenie będą pływać plemniki, to kobieta może zajść w ciążę oraz że błona dziewicza chroni przed ciążą. A pierwszy raz, że bezpieczny? Miesiączka, że chroni. Itd. Dlatego wolę edukować i dawać procedurę postępowania, niż potrząsać. Nigdy nie wiem, kto skąd pochodzi i jakie ma wsparcie oraz dotarcie do rzetelnej wiedzy.

Pamiętasz jak pisałaś o jeździe samochodem? Przysięgam Ci, że jest sporo osób, które mają o tym mierne pojęcie a wydaje im się, że są mistrzami kierownicy ;) Tylko w przypadku brawurowych może to kosztować czyjeś życie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
U Potrzebuję porady 15
A Potrzebuję porady 2
A Pytanie tygodnia 0
E Potrzebuję porady 6

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry