reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

reklama
Nikittaa , witam cię serdecznie!!
ja byłam u gina w 28 dniu cyklu. i tez mi powiedział ze macica jest lekko rozpulchniona :). i widzisz? jutro kończymy 11 tygodni :)
na 100% lekarz potwierdzi ciaże badaniam ginekologicznym ręcznym najwczesniej 6 tydzień, czyli ze 2 tyg po spodziewanej @.
będzie dobrze, zobaczysz :) i fasolka będize dorodna :)
my staraliśmy sie 2,5 roku i udąło sie baardzo naturalnie ;)
 
Malaga widziałam twoje testy:-) tez tak chce!!
Teraz jestem pelna nadzieji:-)
Dziękuje Wam wszystkim dziewczyny za slowa otuchy :-)
Napisze we wtorek co wyszło na badaniu:-)
 
Witajcie :)
Jutro juz ide na USG! Strasznie sie boje :( Przez ostatnie dni bardzo sie nakręciłam :)
Mam straszny mętlik w głowie chyba do jutro wpadnę w ciążę urojoną;)
W piatek znów zrobiłam test i znów jedna krecha:-( przepłakałam całą noc:-(
Szkoda że mojego nie ma tu ze mną:(Zreszta na razie nic mu nie powiedziałam. Nie chciałam go poźniej rozczarowac!
Trzymajcie za mnie kciuki żeby było wszystko oki:)
 
nikita trzymaj sie i powtórz test zrób jakieś innej firmy ja tak miałam przy drugiej ciąży 2 wyszły negatywnei a trzeci miał 2 upragnione kreski!!!
Trzymam kciuki :laugh:
 
reklama
Rybko_24 :) Nie wiem czy przed jutrzejszym badaniem ma to sens :)!!!
Jutro o 13:30 badanie (USG dopochwowe)!!! Niewiem dlaczego ale jakos boje sie isc na nie ,chyba tylko dlatego że boje sie roczarowania! Przyjaciółka miała iść ze mna ale coś jej wypadlo :(
No nic chyba dzis pojde wczesniej spacZeby byc wypoczetym!!!
Dziekuje jeszcze raz dziewczyny za slowa otuchy!!!
Jutro sie odezwę!!
Milego wieczorka i przyjemnych snów Wam życze:)
 
Do góry