reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2005
Postów
7
Witam Serdecznie:)
Jestem ty już od jakiegoś dluższego czasu ale dopiero pierwszy raz sie odezwałam:-)
Z nażeczonym staramy sie o Dzidzie od ok 3 latek:-( i na razie sie nie udalo!!! Caly czas czekam!
Dziewczyny chciałabym sie dowiedzieć czy którejś z Was lub Waszym znajomym przydażyło sie, że byłyście w ciązy a test pokazał tylko jedna kreseczka??


Pozdrawiam Nikittaa :laugh:
 
reklama
Nikittaa Jak sie za wczesnie zrobi tescik to moze pokazac jedna kreseczke... :) Np calkiem niedawno jedna z dziewczyn zrobila tescik chyba w 23 dc i jedna kreseczka a potem w 30 dc juz dwie kreseczki byly :)

Trzeba pamietac ze tesciki sa zawodne i czasami nie chca drugiej kreseczki pokazac ;)
A w ktorym dniu cyklu robilas tescik...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak teściory moga być zawodne a szczególnie gdy zrobi się za wcześnie...prawda Malaguś? ;)
 
Nikittaa u mnie tak bylo ... w dniu spodziewanej @ jedna krecha, trzy dni pozniej juz dwie :)
 
U mnie z określeniem cyklu jest problem:( od samego poczatku jak dostałam @ to mam baaaaaardzooooo nieregularne:-( bylam leczona hormonami i nic to nie dalo:-(

Wcześniej kilka razy tez myslalam ze jestem w ciazy ale jak tylko zrobilam tesk to przeczucie mijalo a teraz utrzymuje sie !!!

Jakiś czas temu robiłam test ciazowy i byla tylko jedna kreseczka:-( a bałam sie zrobic nastepny test...

Coś tak czuje że jestem w ciązy:-) ale obawiam sie i to bardzo !!! Na początku tego miesiaca mialam 3dniowe bardzo male plamienie. Bole w dole brzucha i lewego jajnika....
Wprawdzie mam na jutro umówioną wizytę ale mam juz mętlik w głowie:-(

Ja chyba tu zwariuje zamin dojdzie do wizyty u gina:-(

Pozdrawiam Nikittaa:-)
 
madziujka pisze:
tak teściory moga być zawodne a szczególnie gdy zrobi się za wcześnie...prawda Malaguś? ;)

;D ;D ;D

Prawda :D W 23 albo 24 dc test pokazał jedną kreseczkę :) W 30 dc - w dniu spodziewanej @ pokazały się co prawda dwie kreseczki, ale druga była tak bledziutka, że dziwię się, że uwierzyłam w ciążę tak od razu :D :D

Tutaj moje testy: na tym pierwszym ciężko dopatrzyć się dwóch kreseczek ;)

https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,6163.30.html
 
a u mnie cztery testy pokazały druga blada bardzo bardzo, a dwa tylko jedna wiec moze to zacieki były ;D ;D ;D,ale czytałam w necie ze testy byly robione w potwierdzonej ciazy przez gin . na usg a testy nadal były ujemnea to był 8-9 tc.wiec czasem wszystko jest na odwrot ;D ;D :laugh:
 
reklama
Witam :)
Właśnie wróciłam od gina:-) Niestety nic sie nie wyjaśniło :( wprawcie macica jest powiekszona ale niemoze mi powiedziec na 100% że to ciąża:(
11 lipca ide na USG dopochwowe i wtedy się wyjaśni:-)
Czyli jest światełko w tunelu że bobasek jest ;D
dzieki dziewczyny za slowa otuchy:)
Acha mam jeszcze zrobic jeden test ciązowy
 
Do góry