reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a umowa na okres próbny

Dołączył(a)
21 Marzec 2022
Postów
2
Hej mam umowę na okres próbny która rozpoczęła się 24.01.22r. a kończy 23.04.22r. Natomiast 21.03.22r. dostałam wypowiedzenie ,a okazało się ,że jestem w ciąży 7 tydzień. Czy jest szansa , że będę miała umowę przedłużona do dnia porodu?
 
reklama
Umowa o pracę zawarta na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, zostaje przedłużona do dnia porodu.
Musisz sprawdzić czy ostatnim dniu umowy na okres próbny będziesz miała skończony 12tc.
 
Hej mam umowę na okres próbny która rozpoczęła się 24.01.22r. a kończy 23.04.22r. Natomiast 21.03.22r. dostałam wypowiedzenie ,a okazało się ,że jestem w ciąży 7 tydzień. Czy jest szansa , że będę miała umowę przedłużona do dnia porodu?

Pytanie czy 23.04 - będziesz w 12 tygodniu ciąży, bo wychodzi bardzo na styk
Ale generalnie powinnaś zgłosić się do kadr z informacją (zaświadczeniem) o tygodniu ciąży
 
Pytanie czy 23.04 - będziesz w 12 tygodniu ciąży, bo wychodzi bardzo na styk
Ale generalnie powinnaś zgłosić się do kadr z informacją (zaświadczeniem) o tygodniu ciąży
Dziękuję za preędką odpowiedź. Będę w 11 tygodniu i 4 dni według moich obliczeń aczkolwiek jutro jest wizyta i dowiem się ktory tydzień dokładnie..
 
Do góry